Playmobil Fun Park vč. vstupenky

Zábavní park - Playmobil SRN, Německo

O ZÁJEZDU

PLAYMOBIL FUN PARK

leží u bavorského města Zirndorf a představuje naprosto fantastický a jedinečný svět her, pohybu a příjemných zážitků pro celou rodinu. Právě na tomto místě ožívají oblíbené figurky ze sérií, které jsou v nabídce firmy Playmobil. Nečekají vás zde žádné fronty na atrakce - Playmobil je totiž jedno obrovské dětské hřiště. Jedná se o jeden z nejoblíbenějšíh rodinných parků v Německu, kde si děti užijou skvělou zábavu jako např. lezení, balancování, skákání, houpání nebo šplhání. Rytíři zde mají svůj Hrad, princezny Zámek, panenky Viktoriánský dům, Vikingové loď atd.
V tomto parku se ponoříte nejen do světa panáčka Playmobil. Najdete zde například velké pirátské jezero s 17 m dlouhou pirátskou lodí, rytířský hrad, westernové městečko s ukrytým zlatem, bagrovací centrum, vodní plochy s lodičkami a mlýnky, lanové věže, skluzavky a mnoho dalšího. Nově byl otevřen dinosauří šplhající park a rytíří atrakce. Čeká na vás velký rytířský hrad v novém vzhledu s lvími rytíři. Byl také otevřen nový areál o dinosaurech. Dinosauři v životní velikosti, každý druh dinosaura, který je znám a šplhací atrakce čekají na objevení a vyzkoušení.

PROGRAM:

1. DEN: Odjezd ráno z ČR, přejezd do Německa, dopoledne příjezd k Playmobil Fun Parku, zde celodenní pobyt. Děti i dospělí si užijí skvělou zábavu v areálu se spoustou možností ke šplhání, lezení, hraní... Jedná se o velký areál, kde se děti nezastaví a s nadšením budou objevovat další a další zábavu. Mohou se vydat na rytířský hrad, na divoký západ do westernového městečka, vyčesat si koníka nebo podojit krávu. Holčičky ocení přítomnost jednorožců a kluci zase policejní stanici... Při teplém počasí si děti užijí i originální vodní radovánky. Každý si najde své! Playmobil Fun Park je místo, které děti milují a i my ho velmi doporučujeme. Ideální věk je od nejmenších po cca cca 8 let. Při odchodu se nabízí velký obchod s oblíbenou stavebnicí... V podvečer odjezd zpět, návrat ve večerních hodinách.

 

TERMÍNY:

27.06.2022

30.07.2022

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha (7:00), Beroun, Rokycany, Plzeň (8:10), Rozvadov (Sv. Kateřina)

 

CENY:

1.350,- dospělí + děti od 11 let

1.100,- děti (3-10 let)

350,- Kč dítě do 2 let

CENY ZAHRNUJÍ:

- autobusovou dopravu

- vstupné do Playmobilu

- průvodce

 

ZA PŘÍPLATEK:

Cestovní pojištění UNION Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den

 

Piňa

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.

Termíny 2022

27.06 - 27.06.2022 Autobusem 1 den 1 350,-
30.07 - 30.07.2022 Autobusem 1 den 1 350,-

Ostatní zájezdy

Aktuálně nejsou žádné ostatní zájezdy k dispozici