ZOO Beauval

Zábavní park pro děti a dospělé,

O parku

Pojeďte s námi navštívit 4. nejkrásnější ZOO na světě, kam návštěvníci míří, aby na vlastní oči spatřili PANDY a KOALY a zažili jedinečnou krásu tohoto skvělého a netradičního areálu. Tato zoologická zahrada se nachází u městečka Saint-Aignan, asi 220 km na jih od Paříže.
Všechny pandy na celém světě patří čínské vládě. Žádost ve prospěch ZooParc de Beauval podával fransouzský prezident Nicolas Sarkozy v momentě, kdy byl přesvědčen o dokonalosti ZooParc de Beauval. Pandy chová celkem pouze 16 zoologických zahrad na světě.
Pojeďte objevit příběh páru Huan Huan a Yuan Zi, kteří se usadili v přírodním prostředí Beauval na Loiře v rámci ambiciózního chovatelského projektu.
Pojeďte zažít tyto krasavce, kteří se živí téměř výhradně bambusem (až 20 kg denně) a jeho žvýkáním tráví téměř 14 hodin denně... Však také pro své pandy bylo v ZooParc de Beauval vysazeno kolem patnácti druhů bambusů!

Vydejte se na nezapomenutelný pobyt v jedné z nejkrásnějších zoologických zahrad na světě a setkejte se s více než 35 000 zvířaty z celého světa na ploše 45 hektarů. ZooParc je rozdělen do několika nádherných oblastí, kde je pohoda zvířat na prvním místě.

ČÍNSKÉ VÝŠINY: Přijeďte a objevte jediné Pandy velké ve Francii! Pod červeno-zlatou bránou vstoupíte na území pand velkých! Výlet k hranicím Číny, kdy budete obklopeni gigantickými zelenými plochami a působivými čínskými stavbami. Seznámíte se s asijskou faunou… Pandy velké, leopardi sněžní a takini vás vítají!
Huan Huan porodila dvě mláďata pandy!Pandí dvojčata se narodila 2. srpna 2021, vážili 149 g a 129 g.

JIHOAMERICKÁ VOLIÉRA: Novinka 2023. Vstupte do srdce největší voliéry v Evropě, která má rozlohu téměř 2 hektary! Zde na vás dýchne Jižní Amerika... Objevíte nový prostor zavěšeni mezi „nebem a zemí“. Návštěva je bezprecedentní: odehrává se na lávce vysoké 10 m...

ROVNÍKOVÝ DŮM: zde prožijete jedinečný zážitek na světě - nezapomenutelný výlet kolem rovníku. Tento tropický ráj, výjimečné místo pro ochranu druhů, harmonicky vítá širokou škálu zvířat: anakondy, opice veverky, šarlatové ibisy, obří vydry, kapustňáky karibské, tamaríny zlaté, varany komodské...

ÚZEMÍ LVŮ: Ocitnete se v neuvěřitelném územím, kde jste blíže králi divokých zvířat! Celá blast byla navržena jako skutečné území v srdci savany.

HISTORICKÁ ALEJ: Allée Historique vás vítá a vede vás k objevování neuvěřitelných území Beauvalu. Od rozkošných lemurů až po tučňáky, přes přepychové kubánské plameňáky a množství atypických kachen. Pohltí vás, jakmile vstoupíte do ZooParcu!

LES DIVOKÝCH ZVÍŘAT: Setkání s působivými kočkovitými šelmami - tygři sumaterští, perští panteři, servalové, pumy, jaguáři a bílí tygři...

ASIJSKÉ PLÁNĚ: Objevte nádhernou faunu Asie a zažijte symfonie druhů v úžasném prostředí. Na tomto rozsáhlém území harmonicky žijí desítky býložravců z Asie. Opravdová chvilka slasti, při které můžete obdivovat majestátní jeleny osy, tapíry malajské, jeřáby bělohlavé nebo dokonce nosorožce indické…

ROTUNDA PAPOUŠKŮ: Druhy, se kterými to všechno v Beauval začalo. Vášeň, která dala vznik celému parku: papoušky Ara a mnohem víc!

REZERVACE HROCHŮ: Výjimečný pohled na beauvalské hrochy! Obdivujte vodní tanec hrochů v jejich pohádkovém zaskleném bazénu o objemu 1000 m³.

PLÁŇ SLONŮ: Úchvatná rozloha pro největšího suchozemského savce! Objevte slony ze všech úhlů, máte k dispozici mnoho vyhlídek - v jejich výšce nebo z vyvýšeného bodu obdivujte tyto pozemské obry... Včetně pohledu shora, když nastoupíte do nedaleké lanovky!

AUSTRALSKÝ SKLENÍK: KOALY! Beauval je domovem nejneobyčejnějších zvířat Austrálie! Kromě klokanů a tasmánského čerta přijeďte do Francie objevit unikátní druh: koaly. Je jediným zvířetem na světě, které pojídá listy eukalyptu-rostliny toxické pro ostatní zvířata! Celé její tělo se přizpůsobilo životu v eukalyptových lesích: velmi svalnaté nohy, ostré drápy a drsné polštářky jí umožňují přilnout k větvím a kmenům stromů. Jiné jméno pro koalu je australský lenochod.

AFRICKÁ SAVANA: Na rozlehlém území o 3 hektarech se setkáte s nejreprezentativnějšími zvířaty Afriky -žirafy, pakoně, bílí nosorožci, zebryo, pštrosi, černé antilopy... a všechna jejich mláďata.

SEVERNÍ AMERIKA: Ocitnete se v zemi medvědů a arktických vlků. Oblast byla postavena v roce 2018. Poslední mláďata vlka arktického se zde narodila v dubnu 2022, čímž se zvýšil počet zvířat žijících ve smečce na 12.

TERITORIUM GEPARDŮ: Naskytne se vám úchvatný pohled na neuvěřitelné území. Panoramatický výhled vám umožní obdivovat gepardí sourozence a těchto 5 štíhlých kočkovitých šelem zde budete mít na dosah.

ODYSEA LACHTANŮ: Podívejte se na nádherný vodní balet. V pohádkovém prostředí vodního amfiteátru přijďte obdivovat a tleskat hbitým lachtanům. Tito fantastičtí akrobaté předvedou své dovednosti během show L'Odyssée des Lions de Mer! Lachtan je hravé zvíře a ti z Beauval nejsou výjimkou! Kotrmelce, surfování, hry s chovateli... lachtani vám ukážou své dovedností a inteligence! Skvělé představení, které potěší celou rodinu.

GORILY Z BEAUVAL: Nezapomenutelné okamžiky tváří v tvář těm nejimpozantnějším primátům. Seznamte se s působivými gorilami na jejich venkovním ostrově i ve vnitřním prostoru, kde vás obklopí tropické klima, bujná vegetace a volné ptactvo...to vše vás přenese do výjimečného prostředí.

MISTŘI VZDUCHU: Pojďte zažít "Festival peří"! Užijte si doslova ohňostroj barev, kde vystupuje na 600 ptáků "Masters of the Airs"! Nesrovnatelná ptačí show! V srdci rozlehlého zeleného divadla se nad vašimi hlavami elegantně pohybuje více než 600 ptáků v hledišti s 3000 místy. Sovy, jeřábi, pelikáni, čápi a mnoho dalších se připojí k leteckému baletu dravců pro nezapomenutelnou ptačí show!

LANOVKA BEAUVAL: V ceně vstupenky. Jedinečný zážitek ve Francii, který vám nabídne jedinečný pohled na zvířata v zoo. Lanovka s prosklenou podlahou nabízí úchvatný panoramatický výhled ve výšce více než 40 metrů přímo pod vašima nohama.

 

Zájezdy 2024

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.
V případě, že nepřijde odpověď do 24h, prosím podívejte se nejdříve do schránky SPAM
www.detskezajezdy.cz
info@detskezajezdy.cz