Erding Německo

Zábavní park pro děti a dospělé, Německo

O parku

THERME ERDING jsou jedinečným vodním světem, který zaručuje  zábavu nejen milovníkům skluzavek a adrenalinu. Čekají Vás zde skvělé tobogány všech obtížností, termální prameny, relaxační zákoutí a skvěle propracovaný saunový svět. Vodních radovánek si užijete ve vnitřní  i ve venkovní části. Jedná se o největší a nejzajímavější vodní a termální svět v Evropě. Nachází se v blízkosti Mnichova a je rozdělen na několik zcela odlišných částí:

GALAXY - největší tobogánový svět v Evropě, který se chlubí zároveň nejdelším tobogánem v Evropě. Na celkem 16 skluzavkách je možné najet celkem 1400 metrů. Na extrémních skluzavkách dosáhnete rychlosti až 60km/hod. Na Kamikaze Vás zase čeká sklon až 60 stupňů... V létě si vodních radovánek užijete i ve venkovní části a nezapomíná se ani na menší děti... Skluzavky jsou v provozu denně od 14hod.

TERMÁLNÍ SVĚT - na ploše několika tisíc metrů čtverečních si užijete exotiku, vnitřní a venkovní bazény, solné jeskyně, sauny, restaurace, vodopády, bublinkové masáže apod. Navíc se v létě skleněná kupole otevře a můžete si užívat slunečních paprsků v celé části.

VITAL OASIS +
SAUNOVÝ SVĚT (vstup od 16 let) - svět termálních pramenů a jedinečného saunování je určen návštěvníkům od 16 let. Užijete si zde relax ve vodě z Mrtvého moře, calciu nebo selenu s jódem. Užijete si i římské lázně nebo jedinečný pohled na západ slunce. Na 13 tisících metrech čtverečních je rozmístěno na 25 saun s různou tématikou. Zaručeně Vás zde čeká nejlepší koupání bez plavek.


 

 

 

Zájezdy 2024

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.
V případě, že nepřijde odpověď do 24h, prosím podívejte se nejdříve do schránky SPAM
www.detskezajezdy.cz
info@detskezajezdy.cz