Do Londýna za památkami i Harry Potterem, letecky

Zábavní park - Harry Potter, Velká Británie

O ZÁJEZDU

Program:

1. den: Dopoledne odlet z Prahy do Londýna. Odpoledne ubytování v hotelu a dále návštěva proslulého Notting Hillu. Projdete se trehem, který znáte ze stejnojmeného filmu s Julií Roberts a Hugh Grantem. Večer pak můžete zamířit do některého z typických anglických pubů.

2. den: Dopoledne na vás čeká prohlídka tradičních míst historického centra Londýna:  Královská čtvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání králov­ských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilly Circus. Během prohlídky centra Londýna, která je plánována pěšky i místní dopravou, vyzkoušíte nejen londýnské metro, ale také i populární londýnské doubledeckery. Odpoledne se vydáte na proslulý Camden Town. Camden Town je neuvěřitelné rozsáhlá nákupní čtvrť v severní části Londýna. Právě sem chodí nakupovat londýňané! V podvečer se pak projdete po proslulé Abbey Road.   V místní studiu nahrávali nejen Beatles, ale také Miky Žbirka.

3. den: Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit, a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete např. Bradavický expres nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. 
Později odpoledne pak zamíříte k Toweru a na Tower Bridge. Dále se vydáte na Londýnské oko. Navštívit můžete i blízké akvárium.  V některé z restaurací na břehu Temže pak můžete ochutnat populární fish and chips

4. den: Dopoledne se vydáte k  návštěvě dalších zajímavých míst a muzeí (v doprovodu průvodce či samostatně). Navštívit můžete muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s případně  rozsáhlé Britské muzeum. Nebo si na Baker Street zajdete na návštěvu k Sherlocku Holmesovi (zda bude doma nemůžeme garantovat).  Projdete se rovněž pro proslulé Oxford Street a nevynecháte ani pověstné Soho a Čínskou čtvrť.

Odpoledne odjezd na letiště a odlet  zpět do Prahy.

 

Termíny:

15. - 18.07.2022

14. - 17.10.2022

Cena: 15990 Kč/os.

dítě do 14 let jako 3. osoba na přistýlce 12990 Kč

Cena zahrnuje:

  • letecká doprava z Prahy do Londýna a zpět (včetně palubního zavazadla)
  • 3x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x snídaně
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje:

  • komplexní pojištění (240 Kč)
  • místní transfery
  • zavazadlo k odbavení (15 kg = 1650 Kč)
  • vstupy do objektů a památek

Warner Bros Studio dítě 5–15 let 1100,- Kč, od 16 let 1 350,- Kč;

Orientační částky na vstupy:

Westminster Abbey 18 GBP
Houses of Parliament s věží Big Ben 19,5 GBP
Londýnské oko 31 GBP
Londýnské akvárium 30 GBP
Muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s 36 GBP
Britské muzeum zdarma
Muzeum Sherlocka Holmese 15 GBP

Pořádající CK: SLAN tour s.r.o.

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.

Termíny

Aktuálně nejsou žádné termíny k dispozici

Ostatní zájezdy

Londýn plný kouzel autobusem i z Moravy