Disneyland a Paříž, Disney Campanile 3*

Zábavní park - Disneyland Francie, Francie

O ZÁJEZDU

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. DEN: Odjezd ve večerních hodinách z ČR, noční přejezd přes Německo do Francie.

2. DEN: V dopoledních hodinách příjezd do Paříže, okružní jízda centrem města k Eiffelově věži, zde volno k její návštěvě (cca 4,5hod.). Dále možnost plavby po Seině nebo návštěva mořského světa Aquarium de Paris. V odpoledních hodinách odjezd z Paříže na hotel, ubytování v partnerském hotelu*** Disneylandu, volno. Možnost návštěvy Disney Village s restauracemi a obchůdky v sousedství Disneylandu. Na hotelu k dispozici restaurace, bar, občerstvení, mini ZOO, hřiště... Nocleh.

3. DEN: Snídaně. Následně celodenní návštěva Disneylandu - nejoblíbenějšího zábavního parku pro malé i velké cestovatele. Nevšedním zážitkem bude určitě setkání s Mickey Mousem, Minnie, Piráty z Karibiku, princeznami a dalšími oblíbenými postavičkami. Desítky kvalitních atrakcí zaručí nezapomenutelnou zábavu. Pro větší návštěvníky je zaručena i porce adrenalinu. Během dne pohádkový průvod postaviček kolem Zámku Šípkové Růženky. Za příplatek vstup do filmařských Walt Disney Studios, kde byl nově otevřen Avengers Campus, který je inspirován hrdiny ze světa Marvel (nutno objednat předem v ČR spolu se zájezdem). Nechybí velkolepý ohňostroj. Odjezd do ČR ve večerních/nočních hodinách po zavření parku.

4. DEN: Návrat dopoledne / před polednem.

 

TERMÍNY:

03.07. - 06.07.2024 - VYPRODÁNO

25.09. - 28.09.2024

28.09. - 01.10.2024

CENY:

7.600,- Kč - dospělí a děti od 12 let

7.000,- Kč - děti 3-11 let

4.000,- Kč - děti do 2 let

 

CENY ZAHRNUJÍ:

- Autobusovou dopravu
- 1x nocleh v hotelu Campanile 3* (2-4 lůžkové pokoje)
- vstupné do Disneylandu
- 1x snídani
- průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha 20:30, Beroun 20:50, Rokycany 21:20, Plzeň 21:40, Rozvadov (Sv. Kateřina) 22:45

 

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den
Rozšířený vstup Disney Studios, Marvel:
- cena dosp. a děti - 700 Kč

 

WALT DISNEY STUDIOS- vstupné za příplatek, nutno objednat spolu se zájezdem

Jedná se o novější část, park byl slavnostně otevřen 16.března 2002 a sousedí s Disneyland Parkem. Mezi oběma areály lze během dne přecházet. Zde se setkáte se světy Disney, Pixar a nově i Marvel.
Ožívají zde kamarádi z oblíbených pohádek a filmů - Ratatouille, Toy Story, Hledá se Nemo, Cars, Ledové Království... V parku se zabaví menší děti i ti, kteří vyhledávají adrenalin.

Naprostou novinkou je "Marvel Avengers Campus" - zcela nová část inspirovaná super hrdiny Marvelu. Spiderman, iron Man, Captain Marvel, Black Panther, Thor a další...
Vstupné je za příplatek 700,- Kč/osoba a v případě zájmu je nutno ho objednat spolu se zájezdem. Na místě to již nelze, pokladny nefungují.

 

HOTEL CAMPANILE VAL DE FRANCE *** 

Tento partnerský hotel Disneylandu se nachází v blízkosti parku. Ubytování je ve 2 až 4 lůžkových pokojích s příslušenstvím. Součástí areálu je malá zvířecí farma a menší hřiště.
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu - bagety, croissanty, džem, šunka, sýr, cereálie, jogurt, ovoce, teplé nápoje, džusy...

V hotelu se nachází restaurace k večeři. Bez rezervace předem.
Večeře formou bufetu v hotelové restauraci, 1 nápoj v ceně: 
Dospělá osoba - 30 eur
Dítě - 15 eur

V letních měsících je možné využít též venkovní posezení s nabídkou hamburgerů nebo na baru zakoupit bagetu. Mezi hotelem a Disneylandem jezdí Shuttle bus k branám parku každých 15-20 minut, což klientům zaručuje, že si pobyt užijí dle svých časových priorit bez omezování skupinou. Průvodce vždy zájemce doprovodí Shuttle busem k parku.

 
Pořádající CK:  VOYAGES BOHEMIA S.R.O.

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.

Termíny 2024

25.09 - 28.09.2024 Autobusem 4 dny 7 600,-
28.09 - 01.10.2024 Autobusem 4 dny 7 600,-

Ostatní zájezdy

Disneyland a Western, Disney Campanile 3*
2-denní Disneyland a Paříž, Disney Hotel 4*
Halloween v Disneylandu, Disney Grand Magic 4*
Vánoční Disneyland, Disney hotel 3*
Disneyland a Paříž
Paříž a Disneyland - letecké víkendy
Disneyland a Paříž i z Moravy