Disneyland & Asterix Park

Zábavní park - Disneyland Francie, Francie

O ZÁJEZDU

Disneyland je největší evropský zábavní park a leží jen několik kilometrů od Paříže. Nabízí na 53 zajímavých atrakcí, show a kouzelných setkání s Disney postavičkami. Zážitkem pro malé i velké návštěvníky je průvod pohádkových postaviček: Mickey Mouse, Minnie, medvídek Winnie, kačer Donald, pes Pluto, Pinocchio, piráti z Karibiku, Šípková Růženka, Úžasňákovi, Toy Story, Příšerky s.r.o...a další. Je připraven bohatý program, průvody, představení, v parku se zabydlely nové postavičky a vše vyvrcholí velkolepou noční show s ohňostrojem... Vypravte se s námi. Mezi nejnovější atrakce patří: - Star Tours, dobrodružství pokračuje - 3D pohyblivá projekce - Star Wars Hyperspace Mountain - tématická jízda inspirovaná známou ságou

Asterix park v roce 2019 oslavil 30 let
Jedná se o nejbláznivější tématický zábavní park ve Franci, leží severně od Paříže a patří k těm, které se stále zvětšují a investují do nových atrakcí. Park je zaměřený na známé francouzské komiksové hrdiny, galské válečníky Asterixe a Obelixe, kteří vzdorovali římským legiím pomocí kouzelného lektvaru. Těšte se na více jak 30 atrakcí, zajímavá představení a delfinárium! Při troše štěstí vám snad nějaký druid nabídne i kouzelný nápoj, po němž se z vás stane nepřemožitelný hrdina.

 

PROGRAM:

 

1. DEN: Odjezd ve večerních hodinách z ČR, noční přejezd přes Německo do Francie.

2. DEN: Ráno příjezd do Paříže, průjezd centrem města podél Seiny, krátká zastávka na focení u Eiffelovy věže. Poté přejezd do Asterix Parku se spoustou originálních atrakcí. Užijete si horské dráhy, vodní atrakce a představení. V galské vesničce se setkáte s Asterixem, Obelixem a jejich přáteli. Celý areál je inspirován oblíbenými hrdiny a jejich příběhy. Vyžití je zde jak pro větší děti, které vyhledávají adrenalin, tak i pro malé cestovatele. V podvečer odjezd na partnerský DFisney hotel Campanile3*. Tento příjemný rodinný hotel nabízí vyžití pro všechny. Nachází se zde zvířecí farma, hřiště i venkovní posezení. Lze využít hotelovou restauraci nebo bar. Nocleh.

3. DEN: Po snídani návštěva Disneylandu, nejoblíbenějšího zábavního parku, kam všechny cestovatele odveze Shuttle bus, který jezdí v intervalu 15 minut. V ceně zájezdu je zahrnuta i vstupenka do filmařských Walt Disney Studios. Nevšedním zážitkem bude určitě setkání s Mickeym a Minnie a dalším lákadlem je např. představení "Ledové království" nebo atrakce inspirované Hvězdnými válkami, Piráty z Karibiku, Disney princeznami a dalšími pohádkovými nebo filmovými postavičkami. Kvalitní atrakce zaručí nezapomenutelnou zábavu. Večer odjezd od hotelu do ČR.

4. DEN: Návrat v dopoledních hodinách.


ODJEZDOVÁ MÍSTA: Praha (18:30), Beroun (18:45), Rokycany (19:10), Plzeň (19:30), Rozvadov (20:45)

TERMÍNY:

18.06. - 21.06.2022 - vyprodáno

21.08. - 24.08.2022 - vyprodáno

CENY:

7.000 Kč dospělí od 18 let

6.500 Kč děti 3-17 let

2.000 Kč dítě do 2 let


CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ:

- dopravu autobusem s WC, klimatizací, DVD, barem

- služby českého doprovodu/průvodce

- 1x nocleh v hotelu*** se snídaní formou bufetu (2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky)

- celodenní vstupné do Disneylandu + do Asterix Parku (zahrnuje vždy vstupy na všechny atrakce)

ZA PŘÍPLATEK:

Rozšířené vstupné Disney Studios:
- cena dosp. a děti - 600 Kč

Cestovní pojištění Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den

- Disney Show s večeří: děti: 1.800,- Kč / dospělí: 2.000,- Kč
(lze rezervovat nejpozději 3 týdny před odjezdem dle volných míst)

Pořádající CK:  VOYAGES BOHEMIA S.R.O.

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.

Termíny

Aktuálně nejsou žádné termíny k dispozici

Ostatní zájezdy

2-denní Disneyland a Paříž, Disney hotel Grand Magic 4*
Vánoční Disneyland, Disney hotel 4*
Vánoční Disneyland, Disney hotel 3*
Disneyland a Paříž, Disney hotel 3*
Disneyland a Paříž III