2-denní Vánoční Disneyland, Disney hotel 4*

Zábavní park - Disneyland Francie, Francie

O ZÁJEZDU

PROGRAM:

 

1. DEN: Odjezd ve večerních hodinách z ČR, noční přejezd přes Německo do Francie.

2. DEN: V dopoledních hodinách příjezd do Paříže, průjezd centrem města kolem známých památek - muzeum Louvre, náměstí Svornosti, třída Champs Elysées... Dále přejezd k pařížské dominantě - Eiffelově věži. Zde volno k její návštěvě nebo možnost plavby lodí po Seině či návštěva podmořského světa Aquarium de Paris. V odpoledních hodinách odjezd na hotel, ubytování v partnerském hotelu Disneylandu Grand Magic 4* - v blízkosti parku. Volno k odpočinku nebo návštěvě Disney Village s restauracemi a obchody. Na hotelu lze povečeřet v restauraci či se občerstvit na baru. Nocleh.

3. DEN: Po snídani návštěva Disneylandu, kam všechny cestovatele odveze od hotelu Shuttle bus. Celodenní pobyt v Disneylandu a Disney Studios se spoustou atrakcí a úžasnou vánoční výzdobou. Nebudou chybět vánoční kostýmy, Santa Claus ani další sváteční dekorace či slavnostní představení... Parkem projde vánoční průvod postaviček, na hlavní tříde budou padat vločky - to vše za zvuku vánočních tónů. V podvečer si užijete slavnostní rozsvícení vánočního stromu na hlavní třídě Disneylandu. Slavnostní atmosféra zde dýchá na každém rohu a návštěva Disneylandu v tomto období je jedinečná, opravdu pohádková... Večer čeká na návštěvníky velkolepý ohňostroj. Nocleh.

4. DEN: Snídaně. Celodenní návštěva Disneylandu a Disney Studios. Ve večerních hodinách odjezd směr ČR, noční přejezd přes Německo.

5. DEN: Návrat v dopoledních hodinách.

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Praha (20:30), Beroun (20:50), Rokycany (21:20), Plzeň (21:45), Sv. Kateřina (22:30)
 

TERMÍNY:

14.11. - 18.11.2023

02.12. - 06.12.2023

CENY:

dosp. osoba a děti od 12 let = 10.000,- Kč

dítě 3-11 let = 9200 Kč

dítě do 2 let = 4000 Kč

 

Cena zahrnuje:

- 2x nocleh se snídaní v partnerském hotelu Disneylandu Grand Magic Hotel 4*

- 2-denní vstupné do Disneylandu a Disney Studios

- dopravu autobusem

- průvodce

- zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Za příplatek:

Cestovní pojištění Union Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den

GRAND MAGIC HOTEL 4*  Hotel se nachází 10 minut od vstupu do Disneylandu a Disney® Studií. Je vystavěn uprostřed krásné zahrady. Po celou otevírací dobu parku je zajištěno spojení hotelovým shuttle busem s pravidelnými intervaly 15-20 minut. Hned při vstupu do hotelu na vás dýchne příjemná atmosféra rodinného ubytování.
Pokoje: 2 až 4 lůžkové, koupelna, WC, TV, wifi.
Stravování: - snídaně formou bufetu v restauraci s venkovní terasou, k dalšímu stravování je možné využít hotelovou restauraci s venkovní terasou, v parku je možné využít další restaurace a fast foody   V období 13.-17. listopadu 2023 je hotelový bazén mimo provoz.

Pořádající CK:  VOYAGES BOHEMIA S.R.O. 

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.

Termíny

Aktuálně nejsou žádné termíny k dispozici

Ostatní zájezdy

2-denní Disneyland a Paříž, Disney Hotel 4*
Vánoční Disneyland, Disney hotel 3*
Disneyland a Paříž, Disney hotel 3*
Paříž a Disneyland - letecké víkendy
Disneyland a Paříž i z Moravy