Asterix Park Paříž

Zábavní park pro děti a dospělé, Francie

O parku

ASTERIX PARK leží 30km severně od Paříže a jak název napovídá, je zaměřený na známé francouzské komiksové hrdiny (galské válečníky) Asterixe a Obelixe, kteří žili kolem roku 50 př.n.l. a vzdorovali římským legiím pomocí kouzelného lektvaru. Těšte se na více jak 30 atrakcí a 3 odlišná představení! Asterix Park je nejbláznivější tématický zábavní park!

Mezi oblíbenými figurkami z komixů a filmů zde zažijete kromě jiného dobrodružství na bobové dráze, na rozbouřeném vodním toku, ale navštívit můžete i delfinárium a klasickou galskou vesnici, v níž najdete dokonce i Idefixovu boudu. Při troše štěstí vám snad nějaký druid nabídne i kouzelný nápoj, po němž se z vás stane nepřemožitelný hrdina.

Zážitky si tedy odnesete z ANTICKÉHO ŘECKA, ŘÍMSKÉ ŘÍŠE, GALSKÉ VESNICE, ANTICKÉ CESTY i od VIKINGŮ.


LA TRACE DU HOURRA - zajímavá "bobová" horská dráha, která která Vás přenese do pravěku a budete se řítit rychlostí 60km/hod. kolem skal a stromů.

GOUDURIX - na této šílené horské dráze budete 7x hlavou dolů!

MENHIR EXPRESS - to jsou klády na vodě, na kterých absolvujete pád z výšky 13 do vody! Trochu osvěží a po právu patří tato atrakce mezi nejlepší vodní atrakce ze všech evropských parků.

TONNERRE DE ZEUS -  dřevěná horská dráha (až 85km/hod.!), která byla veřejností vyhlášena "Nejlepší dřevěná horská dráha v Evropě"

TRANDÉMONIUM - strašidelný zámek

DELFINÁRIUM - zde Vás čekají úžasné show! Delfíni se představí v senzační vodní choreografii

 

Odkazy:

www.parcasterix.fr - oficiální stránky parku

Mapa parku - interaktivní mapa

 

Otevírací doba - otevírací doba v Asterix parku

 

 

 

 

Zájezdy 2024

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.
V případě, že nepřijde odpověď do 24h, prosím podívejte se nejdříve do schránky SPAM
www.detskezajezdy.cz
info@detskezajezdy.cz