Svět dobrodružství

Svět dobrodružství au

Geisterberg mapka Alpendorf Geisterberg

Aktivní pobyt pro prarodiče a rodiče s dětmi – zábavní a zážitkové parky - svět plný dobrodružství, zábavy a adrenalinu, pohodové túry v krásné přírodě, koupání, ubytování v hotelu s perfektním zázemím pro děti, Salcburská karta v ceně zájezdu.

Program:

1. den – brzy ráno odjezd autobusu z Prahy. Cestou zastávka v Grödigu a výjezd lanovkou na horu Untersberg (1.853 m,) ze které je nádherný výhled na Salcburk a okolí. K večeru příjezd do hotelu v St. Johann im Pongau, ubytování a večeře.

2. den – snídaně, odjezd našim autobusem do Alpendorfu. Když roztaje v zimě sníh, probouzí se v horách dobří duchové. Tyto veselé duchy Alp můžou zažít vaše děti ve sportovně-zábavním parku Geisterberg na úpatí této hory. U pokladny dostanou děti hrací karty a nálepky. Výjezd lanovkou a po 15 minutách chůze nasednete do vláčku, který vás doveze až ke vstupu do „světa duchů. Celý park je velmi pěkně udělaný a děti absolvují různé zastávky a atrakce. Dospělí si můžou užívat pohodovou pěší turistiku. Den je možné zakončit v horské restauraci na zmrzlině, kde si děti ještě mohou pohrát s domácími zvířaty. U základní stanice lanovky je další místo s různými atrakcemi pro děti. Odpoledne volný program, večeře.

3. den – snídaně, odjezd našim autobusem do Flachau – výjezd lanovkou do mezistanice, kde začíná „Floriho stezka plná zážitků. Cesta trvá 1-2 hodiny a děti zde najdou 10 zastavení s houpačkami, opičí dráhou, vodními hrátkami, přírodním kinem a dalšími. Na konci okruhu se můžete zastavit v gasthofu Waldgasthof na občerstvení, u kterého je hřiště a malé ZOO s domácími zvířátky. Odpoledne přejezd do Altenmarktu a relax v termálních lázních Amadé – několik bazénů různých velikostí, jak vnitřních tak venkovních s různě teplou vodou a koncentrací soli, tobogány. Večeře.

4. den – snídaně, odjezd našim autobusem do Wagrainu – výjezd lanovkou Grafenbergbahn do zábavního přírodního světa Wagraini ´s Grafenberg, který se rozprostírá na alpských loukách nad Wagrainem. Park má jednotlivá stanoviště s atrakcemi, která jsou propojena turistickými stezkami. Hned u vrcholové stanice lanovky je malá zoo s domácími zvířaty nebo si děti mohou zkusit překonat jezero Grafenbergsee různými způsoby – chůzí po visutém mostě, skákáním přes kameny nebo jízdou na voru. Dalšími atrakcemi je lanový park, lezecká stěna, různé druhy houpaček, skluzavek, vodní hrátky a jiné. Při pěkném počasí je možné zakončit den návštěvou Vodního světa Amadé ve Wagrainu, kde je pěkný venkovní bazén se spoustou atrakcí (tobogány, skluzavka, brouzdaliště). Večeře.

5. den – snídaně, odjezd našim autobusem do údolí Gasteinertal, výjezd lanovkami na vrchol Schlossalm (2.050 m). U lanovky je zábavní park s různými veselými atrakcemi (vzduchová trampolína, houpačky, prolézačky…) a adrenalinový stackline park (chození po laně), pohodové nenáročné túry v okolí lanovek. Odpoledne návštěva moderních termálních lázní Alpentherme – vnitřní i venkovní bazény, protiproudy, pro děti je určena část s atrakcemi jako jsou tobogány či dětské kino. Večeře.

6. den – snídaně, odjezd z hotelu našim autobusem k soutěsce Lichtensteinklamm – nejen nejkrásnější, ale i nejdelší a nejhlubší soutěska Alp. Před polednem odjezd do ČR. Návrat ve večerních až nočních hodinách.

Ubytování:

Ubytování je ve velmi pěkném hotelu Lerch *** v St. Johannu in Pongau, v části Plankenau, cca 1,5 km od centra. Hotel má slunečnou a klidnou polohu. Jeho velkou předností je zahrada s velkým přírodním biotopem na koupání a perfektní zázemí nejen pro děti. Na děti čeká velké dětské hřiště s klouzačkou, kolotočem, houpačkami a malé ZOO s domácími zvířátky jako jsou králíci, kozy, kočky, slepice, koně, poníci, na konících je možné i jezdit. V hotelu je samozřejmě i prostorná herna pro děti. Dospělí mohou relaxovat v hotelovém wellness se saunou, párou a whirlpoolovou vanou. Stravování je formou polopenze – snídaně bohatý bufet a večeře menu o 4 chodech. 2-4 lůžkové hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení, kabelovou TV, fén, trezorek a k dispozici je i připojení k wi-fi.

Termín: žádný aktuální termín není k dispozici

Ceny: dospělí - 11250 Kč

dítě 10-15,9 let - 8900 Kč

dítě 6-9,9 let - 3500 Kč

dítě 0-5,9 let - 1990 Kč (slevy platí pro děti ubytované na 3. nebo 4. lůžku).

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 5x ubytování v hotelu *** v St. Johann im Pongau s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 4 chodech), jízdu na ponících, Salcburskou kartu (využívání lanovek a vstupy do uvedených míst), využívání sauny a páry v hotelu, průvodce, pobytovou taxu, ložní prádlo, poj. proti úpadku CK.

Příplatky: komplexní pojištění u ČPP 210 Kč/osoba a zájezd.

u některých aktivit (např. lanovka v Alpendorfu nebo termální lázně Amadé) platí vstup (cca 3 Eura) i děti do 5,9 let.

Nástupní místa
Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha, Tábor, České Budějovice

Dat


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Svět dobrodružství

<
>
 
Share Button