Roháče, Tatralandia, Meandr park

Tatralandia sk

Tatralandia tatralandia tatralandia Tatralandia

Program:

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (Praha v 7.15 hod., Brno v 9.45 hod.). Odpoledne návštěva Oravského Podzámku s možností návštěvy pohádkového Oravského hradu. Příjezd do Roháčů, po ubytování volný program, večeře.
2. den: nenáročná  turistika v oblasti Roháčské doliny, kde uvidíte Roháčská plesa a Roháčský vodopád. Množství turistických cest s možností výběru náročnosti tras, které vedou klečí i loukami s bohatou květenou jsou vhodné i pro rodiny s dětmi.
3. den: čeká Vás celodenní návštěva aquaparku TATRALANDIA – největšího areálu vodní zábavy na Slovensku se 14 bazény a 30 tobogány k oddychu, ale i sportu, relaxu a zábavě. V relaxačních bazénech se středně mineralizovanou vodou se budete cítit jako znovuzrozeni. Voda v Tatralandii přiznivě působí na pohybové a dýchací ústrojí. Také můžete navštívit Keltský saunový svět, který zahrnuje 16 parních, vodních a masážních procedur.
4. den: tento den, kdo bude chtít odpočívat,  může jen relaxovat v dobře vybaveném Thermalparku Meandr v Oravici s léčivými prameny, pro děti tobogán a bazén s vlnobitím. Ostatní mohou opět přidat i lehkou turistiku jednou z nejkrásnějších dolin, která Vám jistě učaruje svojí nádherou, Juráňova dolina mezi strmými skalními stěnami s vymletými obřími hrnci a krátkými kaskádami vodopádů.
5. den: turistické trasy s možností využití nově vybudované sedačkové lanovky na Brestovou a Salatín nebo velmi lehká turistika k chatě Zverovka a návštěva Symbolického cintorínu při Zverovke. Cestou možnost užít si zábavu v lanovém centru Tarzanka pro děti i dospělé u skanzenu Oravské vesnice.

6. den:dopoledne navštívíme skanzen Oravské vesnice v Zuberci a dále budeme mít možnost sjet řeku Oravu na pltích. Po poledni odjezd do ČR, návrat do Plzně do 23.00 hod.

Termín: 25.07. - 30.07.2020

Ceny: 6990 Kč/dosp.

6190 Kč/dítě do 12 let (při ubytování se 2 dosp.), Dítě jako 2. osoba sleva 300 Kč/pobyt.

Cena zahrnuje:

- dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)

- 5x nocleh v hotelu s polopenzí (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek), v areálu je k dispozici venkovní posezení s ohništěm, dětské hřiště, wi-fi zdarma

- pobytovou taxu

- služby průvodce

- komplexní cestovní pojištění

Doporučená částka na vstupy: 65 EUR (vč. vstupného do Aquaparků)

Odjezdová místa: Plzeň, Rokycany, Žebrák, Beroun, Praha, Brno + další na vyžádání

Intert

 


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Tatralandia

<
>
 
Share Button