Playmobil Fun Park vč. vstupenky

Playmobil SRN de

Playmobil Playmobil Playmobil Fun Park Playmobil Fun Park

PLAYMOBIL FUN PARK

leží u bavorského města Zirndorf a představuje naprosto fantastický a jedinečný svět her, pohybu a příjemných zážitků pro celou rodinu. Právě na tomto místě ožívají oblíbené figurky ze sérií, které jsou v nabídce firmy Playmobil. Nečekají vás zde žádné fronty na atrakce - Playmobil je totiž jedno obrovské dětské hřiště. Jedná se o jeden z nejoblíbenějšíh rodinných parků v Německu, kde si děti užijou skvělou zábavu jako např. lezení, balancování, skákání, houpání nebo šplhání. Rytíři zde mají svůj Hrad, princezny Zámek, panenky Viktoriánský dům, Vikingové loď atd.
V tomto parku se ponoříte nejen do světa panáčka Playmobil. Najdete zde například velké pirátské jezero s 17 m dlouhou pirátskou lodí, rytířský hrad, westernové městečko s ukrytým zlatem, bagrovací centrum, vodní plochy s lodičkami a mlýnky, lanové věže, skluzavky a mnoho dalšího. Nově byl otevřen dinosauří šplhající park a rytíří atrakce. Čeká na vás velký rytířský hrad v novém vzhledu s lvími rytíři. Byl také otevřen nový areál o dinosaurech. Dinosauři v životní velikosti, každý druh dinosaura, který je znám a šplhací atrakce čekají na objevení a vyzkoušení.

PROGRAM:

1. DEN: Odjezd ráno z ČR, přejezd do Německa, celodenní pobyt v Playmobil Fun Parku, který je nejlepším dětským hřištěm, jaké si umíte představit... v podvečer odjezd zpět. Návrat večer zpět do ČR.

 

TERMÍNY:

17.08.2019

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

 

CENY:

1.300,- dospělí + děti od 12 let

1.100,- děti (3-11 let)

500,- Kč dítě do 2 let

CENY ZAHRNUJÍ:

- autobusovou dopravu

- vstupné do Playmobilu

- průvodce

 

ZA PŘÍPLATEK:

cestovní pojištění - 24 Kč/os./den

 

Piňa


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Playmobil SRN

<
>
 
Share Button