Londýn a Harry Potter

Harry Potter uk

Harry Bradavice Harry Potter Harry Potter

4-denní zájezd s denním přejezdem


Program

1.den
Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

2.den
Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie. Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmové série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně. Možná návštěva muzeí podle zájmu - děti jistě rády navštíví museum voskových figurín Madame Tussaud´s,  případně Britské národní museum. Ubytování. Nocleh.

3.den
Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu. Královská čtvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídaní královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí a atrakcí podle zájmu - Londýnské oko, akvárium a další. Možnost fakultativní večeře. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.

4.den
Návrat přes Belgii a Německo v odpoledních hodinách.


Termíny:

25.09. - 28.09.2021

 

Cena:

5.990 Kč/os.

 

Cena zahrnuje:

- 2 noci v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím)

- 1x snídaně

- dopravu luxusním autobusem

- průvodce

Cena nezahrnuje:

- vstup Warner Bros Studio - Harry Potter - nad 16 let 1420 Kč, 5-15 let 1150 Kč, do 5 let zdarma v doprovodu dospělé osoby

- vstup museum Madame Tussaud´s - nad 16 let 1050 Kč, 4-15 let 900 Kč

- komplexní pojištění 120 Kč

Minimální výměna na vstupy: 30 GBP

Odjezdová místa: Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (další místa na vyžádání a za příplatek, i Morava)

Inex


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Harry Potter

<
>
 
Share Button