Londýn plný kouzel Harryho Pottera-letecky

Harry Potter uk

Harry Bradavice Harry Potter Harry Potter

Program:

1. den
Odlet z Prahy do Londýna, transfer do hotelu. Přejezd veřejnou dopravou do centra Londýna a prohlídka Trafalgar Square, na kterém se nachází Národní galerie a Piccadilly Circus. Dále uvidíte čtvrť Soho, kde si můžete dát večeři v Čínské čtvrti. Večer návrat na hotel. Nocleh.

2. den
Po snídani se svezete nejstarším metrem na světě do centra Londýna. Prohlídka začne ve Westminsteru. Uvidíte Lambeth Bridge, po kterém se proháněl Harry v double-deckeru, a hlavní dominanty – Parlament s Big Benem, Westminster Abbey a Buckinghamský palác. Projdete kolem Downing Street se sídlem britské premiérky, Horse Guards a Scotland Yardu neboli Ministerstva kouzel. Dále uvidíte Leicester Square a děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussauds, kde si můžete udělat fotky s velmi známými osobnostmi. V podvečer se projedete double deckerem na Strand, kde se nachází Australia House, který posloužil jako Gringottova banka a Královský soudní dvůr, dále kolem katedrály sv. Pavla, odkud je vidět i Millenium Bridge (zničili jej Smrtijedi). Ve večerních hodinách návrat na hotel. Nocleh.

3. den
Po snídani přejezd do Studia Warner Bros. Budete mít možnost prozkoumat kouzla filmů o Harry Potterovi a místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Poznáte zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Projít se můžete po hlavní hale v Bradavicích, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Dozvíte se, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Po prohlídce, která bude trvat cca 3 - 4 hodiny, přijedete na nádraží King's Cross, kde se nachází nástupiště 9 a 3/4 se slavným vozíkem ve zdi. A na závěr dne procházka k Tower of London a Tower Bridge, kde si poslechnete nejednu královskou legendu. Ve večerních hodinách návrat na hotel. Nocleh.

4. den
Snídaně. V závislosti na letovém řádu můžete poslední den navštívit další zajímavá londýnská místa, např. Greenwich s nultým poledníkem a námořním muzeem, nebo se projet na London Eye. Je také možné zdarma navštívit některá londýnská muzea (např. Britské muzeum) či jít nakupovat na Oxford Street. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Termíny:

19.04. - 22.04.2019 - vyprodáno

08.05. - 11.05.2019

05.07. - 08.07.2019 -zrušeno

22.08. - 25.08.2019

Cena: 16490 Kč

 

Cena zahrnuje:

  • leteckou přepravu Praha – Londýn – Praha (vč. tax a kabinového zavazadla)
  • transfer letiště-hotel-letiště
  • 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
  • vstup do filmových studií Warner Bros
  • služby česky mluvícího průvodce

Cena nezahrnuje:

  • cestovní pojištění
  • ostatní vstupy (cca 110 GBP)
  • jízdné na městskou hromadnou dopravu (cca 40 GBP)

Fakultativní příplatky:

- jednolůžkový pokoj 3990 Kč

- cestovní pojištění á 240 Kč

- zavazadlo k odbavení dle letecké společnosti (od cca 1600 Kč)

Minimální počet účastníků: 20

Firo


 


Datum Název Dnů Doprava Cena
22.08.2019 Londýn plný kouzel Harryho Pottera-letecky 4 Letecky 16490
Ostatní zájezdy do Harry Potter

<
>
 
Share Button