Legoland a pohádkové zámky

Legoland SRN de

Legoland Legoland Legoland splash Legoland - šlapadlo

PROGRAM:

1. den

Odjezd z ČR v ranních/dopoledních hodinách dle nástupního/svozového místa. Příjezd k zámku Neuschwanstein, prohlídka pohádkového zámku Ludvíka II. Bavorského, zámek z 19. století fascinuje svým vzhledem rytířských sídel a stal se jedním ze symbolů pohádkových hradů. Po prohlídce zámku a jeho okolí následuje přejezd na ubytování.

2. den

Snídaně, odjezd do Legolandu a celodenní pobyt v areálu. Tento areál je rozdělen do 8 jednotlivých tematických parků, najdete zde různorodou zábavu - více než 50 atrakcí, horských drah, vodních skluzavek, koncertů, dílen pro děti a miniaturních replik světově známých památek. Celý park je postaven z více než 50 milionů LEGO kostiček. V podvečer odjezd zpět do ČR, návrat v nočních hodinách (do některých měst v ČR vyjde návrat po půlnoci po termínu zájezdu).

 

Termíny:

17. - 18.08.2020 - cena při včasném nákupu 3499 Kč/os.

Cena/os.:

3.499,- Kč

 

Cena zahrnuje:

- 1x noc se snídaní v hotelu, vstup do Legolandu, dopravu autobusem, průvodce

Cena nezahrnuje:

- vstup do zámku Neuschwanstein (cca 13 EUR/os.)

- komplexní cestovní pojištění Uniqa vč.pojištění storna zájezdu 43 Kč/os./den

Nástupní místa: Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Plzeň, Praha-Wilsonovo nádraží, Rokycany, Rozvadov, Velká Bíteš, Velké Meziřící

Minimální počet osob: 40

České kormidloDatum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Legoland SRN

 

Platí se na místě ještě nějaké další vstupné za atrakce?

 

V ceně vstupenky je vstupné na veškeré atrakce. Jsou výjimky, např. pokud budou chtít děti absolvovat autoškolu s německým instruktorem, tak toto osvědčení se platí. Klasické atrakce zdarma. Nezapomenout ale vzít dostatek peněz na dárky pro děti, a na jídlo v restauracích či fastfoodech.

 

Můžeme si vzít s sebou jídlo a pití do parku?


Poslední dobou je tolerováno jídlo a pití, které si člověk s sebou vezme do batohu.

 

Jak je daleko prázdninová vesnička od Legolandu?

 

5min. pěšky, auto můžete nechat na bezplatném parkovišti ve vesničce.

 

Kdy se mohu jít ubytovat?

 

Recepce je otevřena od 07:30 do 22:00 hod. Vaše pokoje jsou pro vás připraveny od 16:30 hod. Pokud přijedete dříve, můžete si své věci od 09:00 do 16:00 hod. nechat v opatrování u přepážky Gäste Service u hlavního vchodu do Legolandu. Pokud přijedete později než v 18:00, je nutné toto ohlásit na recepci. V den odjezdu by Vaše pokoje měly být opuštěny do 10:00 hod.

 

Jak je postaráno o malé děti?

 

Po předchozím nahlášení je možné mít v pokoji k dispozici dětskou židličku, přebalovací pultík, dětskou vaničku, ohřívač kojeneckých lahví a dětskou postýlku. O miminka a malé děti je postaráno také v parku. V HiPP Baby Service nabízí HiPP rozsáhlé služby pro matku a dítě. Pro miminka a malé děti je k dispozici široká nabídka výrobků a dětské stravy, poradenský servis zdarma. HiPP Servis najdete v tématickém okruhu IMAGINATION u DUPLO hřiště u restaurace Pizza Manie. Mimoto jsou všechny toalety v parku vybaveny přebalovacím koutkem.

 

Je možné platit kartou?

 

Ano, v parku i ve vesničce. V areálu Legolandu je Vám k dispozici bankomat Sparkasse, který najdete po levé straně za vstupní branou parku.

 

Je povoleno v parku kouřit?

 

Legoland je od sezony 2008 nekuřácký. Přesto můžete kouřit u označných kuřáckých ostrůvků. Legoland Feriendorf je také nekuřácký, kouřit je zde povoleno pouze na terase restaurace.

 

Je povoleno vzít do Legolandu psa?

 

Psi do parku nemohou, ani malého vzrůstu. Psí útulek je sice k dispozici, ale záleží na aktuální obsazenosti a nemusí všem vyhovět.

 

Kdy je nejlepší jet do Legolandu?

 

Ve všední dny nejsou fronty na atrakce a stihnete toho víc než o víkendech a svátcích, kdy počítejte s frontami na nejnavštěvovanější atrakce. O prázdninách není velký rozdíl v návštěvnosti mezi víkendem a všedními dny.

 

Pro více informací nám prosím napište dotaz mailem

<
>
 
Share Button