Legoland 1den - od 1690 Kč

Legoland SRN de

Legoland Legoland Legoland splash Legoland - šlapadlo

Zábavní park LEGOLAND v Německu nabízí spoustu úžasných atrakcí určených nejenom pro nejmenší, ale i pro dospělé. Park se dělí na Miniland, Město rytířů, LEGO X-TREME, Země dobrodružství a LEGO City (mapa parku). Můžete si např. udělat řidičský Lego-průkaz, rýžovat zlato, projet Safari tour jeepem, zahrát si na archeology v dunách písku nebo navštívit Lego fabriku, kde každý obdrží kostičku právě vyrobeného lega. Nechybí horské dráhy, jízdy na vlnách, projížďky vláčkem kolem parku či návštěva otáčející se rozhledny. K dispozici jsou dětské kočárky, které si tu můžete na celý den zapůjčit. Přímo u vchodu, najdete největší LEGO® obchod na světě. Spousty dalších  překvapení na Vás čeká až v Legolandu ....

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. DEN: Odjezd z Plzně v 5.15 hod. (z Prahy ve 4.00 hod.). Celodenní pobyt v Legolandu, zábavním parku s více než 50 atrakcemi, který se skládá z 50 miliónů Lego kostek. Uvidíte zde Miniland, kde jsou v měřítku 1:20 z cca. 25 miliónů Lego kostek zmenšeny známé světové objekty, Lego X-Treme, Město rytíře, město ve stylu Lego, Duplo express pro nejmenší, Lego obchod, Zemi Pirátů a spoustu dalších atrakcí pro děti i dospělé. V podvečer odjezd do ČR, předpokládaný návrat do 23.00 hod.

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň

 

TERMÍNY:

25.07.2021

15.08.2021

28.09.2021

 

CENA:

1690 Kč/os.

990 Kč/dítě do 3 let

 

CENA ZAHRNUJE:

- dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)

- celodenní vstupné do Legolandu (všechny atrakce v ceně)

- průvodce

 

CENA NEZAHRNUJE:

- cestovní pojištění 22 Kč

 

Intertrans


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Legoland SRN

 

Platí se na místě ještě nějaké další vstupné za atrakce?

 

V ceně vstupenky je vstupné na veškeré atrakce. Jsou výjimky, např. pokud budou chtít děti absolvovat autoškolu s německým instruktorem, tak toto osvědčení se platí. Klasické atrakce zdarma. Nezapomenout ale vzít dostatek peněz na dárky pro děti, a na jídlo v restauracích či fastfoodech.

 

Můžeme si vzít s sebou jídlo a pití do parku?


Poslední dobou je tolerováno jídlo a pití, které si člověk s sebou vezme do batohu.

 

Jak je daleko prázdninová vesnička od Legolandu?

 

5min. pěšky, auto můžete nechat na bezplatném parkovišti ve vesničce.

 

Kdy se mohu jít ubytovat?

 

Recepce je otevřena od 07:30 do 22:00 hod. Vaše pokoje jsou pro vás připraveny od 16:30 hod. Pokud přijedete dříve, můžete si své věci od 09:00 do 16:00 hod. nechat v opatrování u přepážky Gäste Service u hlavního vchodu do Legolandu. Pokud přijedete později než v 18:00, je nutné toto ohlásit na recepci. V den odjezdu by Vaše pokoje měly být opuštěny do 10:00 hod.

 

Jak je postaráno o malé děti?

 

Po předchozím nahlášení je možné mít v pokoji k dispozici dětskou židličku, přebalovací pultík, dětskou vaničku, ohřívač kojeneckých lahví a dětskou postýlku. O miminka a malé děti je postaráno také v parku. V HiPP Baby Service nabízí HiPP rozsáhlé služby pro matku a dítě. Pro miminka a malé děti je k dispozici široká nabídka výrobků a dětské stravy, poradenský servis zdarma. HiPP Servis najdete v tématickém okruhu IMAGINATION u DUPLO hřiště u restaurace Pizza Manie. Mimoto jsou všechny toalety v parku vybaveny přebalovacím koutkem.

 

Je možné platit kartou?

 

Ano, v parku i ve vesničce. V areálu Legolandu je Vám k dispozici bankomat Sparkasse, který najdete po levé straně za vstupní branou parku.

 

Je povoleno v parku kouřit?

 

Legoland je od sezony 2008 nekuřácký. Přesto můžete kouřit u označných kuřáckých ostrůvků. Legoland Feriendorf je také nekuřácký, kouřit je zde povoleno pouze na terase restaurace.

 

Je povoleno vzít do Legolandu psa?

 

Psi do parku nemohou, ani malého vzrůstu. Psí útulek je sice k dispozici, ale záleží na aktuální obsazenosti a nemusí všem vyhovět.

 

Kdy je nejlepší jet do Legolandu?

 

Ve všední dny nejsou fronty na atrakce a stihnete toho víc než o víkendech a svátcích, kdy počítejte s frontami na nejnavštěvovanější atrakce. O prázdninách není velký rozdíl v návštěvnosti mezi víkendem a všedními dny.

 

Pro více informací nám prosím napište dotaz mailem

<
>
 
Share Button