Gardaland a Legoland Water Park

Gardaland Itálie it

Legoland Waterworld Gardaland s.valentino delfíni1

LEGOLAND® WATER PARK

v areálu Gardaland Resort se začátkem roku otevře zcela nový vodní svět Legoland Water Park. Na ploše 15.000 m2 si užijete bazény, tobogány a další vodní radovánky inspirované oblíbenou stavebnicí. Jedná se o první vodní Legoland park v Evropě.


PROGRAM

1. DEN: Pozdě večer odjezd z ČR, noční přejezd do Itálie.

2. DEN: Ráno příjezd k jezeru Lago di Garda do malebného městečka Malcesine se středověkým hradem. Individuálně možnost výjezdu lanovkou na Monte Baldo do výšky 1783m. Odtud se vám naskytne jedinečný pohled na jezero a Alpy. Odpoledne přejezd na jih jezera k areálu gardaland Resort, ubytování v Gardaland hotel 4*. Po zbytek dne volno. Nocleh.

3. DEN: Snídaně. Celodenní volno k návštěvě nově otevřeného vodního světa Legoland Water Park a zábavního parku Gardaland. Zábava v blízkosti jezera Lago di Garda je určena rodinám s dětmi i jednotlivcům, kteří si rádi užívají zábavu na různých atrakcích a tobogánech. Nocleh.

4. DEN: Snídaně. Celodenní volno v Gardalandu a Legoland Water Parku, kde vás čekají skvělé zážitky na kvalitních atrakcích - horská dráha s rychlostí až 120km/hod., zavěšená horská dráha s přetížením 5G, zavěšená horská dráha, divoká voda s 30-ti metrovým pádem do vody, největší 4D kino v Evropě a další. Odjezd v pozdních hodinách do ČR.

5. DEN: Návrat ráno / v dopoledních hodinách.


TERMÍNY

01.08. - 05.08.2021

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

 

CENY

8.400 Kč dospělí + děti od 12 let

8.000 Kč děti (3-11 let)

 

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

- autobusovou dopravu

- 2-denní vstupné do Gardalandu a Legoland Water Parku

- 2x nocleh v hotelu Gardaland 4* se snídaní (2 až 4-lůžkové pokoje)

- průvodce

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč/os./den

Sea Life Aquarium: cena dosp. a děti - 120 Kč

Piňacolada

 


Datum Název Dnů Doprava Cena
01.08.2021 Gardaland a Legoland Water Park 5 Autobus 8400
Ostatní zájezdy do Gardaland Itálie

Kde leží Gardaland?

 

Na jihovýchodní straně jezera Lago di Garda. Výhodná poloha nabízí úžasné procházky podél jezera s výhledem na majestátní hory. Při  autobusovém zájezdě též možnost vyjet lanovkou nad jezero a pokochat se kouzelným pohledem do okolí.

 

 

Proč mám navštívit zrovna Gardaland?

 

Kromě klasických atrakcí jsou zde zajímavá show - s delfíny, lední revue na ledě, rytířské souboje na koních a další neočekávaná dobrodružství.

 

 

Pro více informací nám prosím napište dotaz mailem

<
>
 
Share Button