Europa Park a vodní svět Rulantica

Europapark SRN de

Europapark Europapark-Halloween Europapark Europapark1

- zcela nový vodní svět Europa Parku se otevřel v listopadu 2019. Areál je inspirovaný Skandinávií, nabídne to nejlepší z vodní zábavy a předčí veškerá očekávání. Nikde Vás nečekají zážitky, které připravila Rulantica... V tomto zcela novém tématickém světě nás zavede zlobivá chobotnice na tajemný ostrov Rulantica. Užijete si barevný podmořský život, oslavu trollů nebo i věčný led... 

Celkem 25 atrakcí včetně 17 tobogánů pro malé i velké, křišťálová voda, která teče různou různou rychlostí, 32.600 metrů čtverečních...

PROGRAM:

1. DEN: Odjezd po půlnoci, přejezd přes Německo k areálu vodního světa Rulantica, zde celodenní pobyt. Wasserwelt Rulantica prvně otvírá své brány 28.11.2019 a kombinace skandinávského stylu, krajin a mystických scén zde vytváří obzvláště jedinečnou a působivou atmosféru. Celkem 25 atrakcí, včetně 17 skluzavek, slibuje zábavu pro všechny. V krytém parku o rozloze 32 600 metrů čtverečních si užijete na 9 zajímavých tematických oblastí. V podvečer přejezd na ubytování v Hotel am Park 3*. Hotel se nachází přímo u vstupní brány do Europa Parku. Nocleh.

2.DEN: Snídaně, celodenní volno v nejoblíbenějším evropském zábavním parku, který sbírá každoročně ocenění za kvalitu ve všech ohledech. Na své si zde přijdou jak menší návštěvníci, tak i milovníci adrenalinu. Mezi TOP atrakce patří např. nově otevřené Voletarium, kde se létání stává skutečností a čeká vás fantastická cesta nad Evropou. Na ocelové horské dráze "Silver Star" nakombinujete výšku 73m, rychlost až 130km/hod a přetížení 4G - tento klenot technologie slibuje perfektní kombinaci vzrušení, rychlosti a stavu beztíže. Extra dávku adrenalinu představuje propojení dřevěné horské dráhy Wodan s Blue Fire Megacoaster, kde je zrychlení z 0 na 100km/hod. za 2,5 s. Pozadu nezůstávají ani vodní dráhy, různá představení a show a atrakce pro děti a rodiny. Europa Park nabízí ale mnohem více a určitě si zde užijete den plný jedinečné zábavy a neopakovatelných zážitků. V celém areálu je velké množství restaurací a fast foodů k občerstvení a obchody se suvenýry. Večer odjezd zpět. Návrat ve velmi pozdních nočních hodinách.

 

TERMÍNY:

26.07. - 27.07.2021

27.09. - 28.09.2021


ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň

 

KONEČNÉ CENY:

Dospělý (od 12 let)  6.000,-Kč

Dítě (3-11 let)    5.500,-Kč

 

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ:

- autobusovou dopravu

-  vstupné Europa Park a Rulantica

- 1x nocleh se snídaní v Hotel am Park 3*

- průvodce

 

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč/os./den.

PINA


Datum Název Dnů Doprava Cena
26.07.2021 Europa Park a vodní svět Rulantica 2 Autobus 6000
27.09.2021 Europa Park a vodní svět Rulantica 2 Autobus 6000
Ostatní zájezdy do Europapark SRN

Kde leží zábavní park Europapark?

 

Blízko francouzských hranic pod městem Freiburg.

 

Čím je zajímavý Europapark?

 

Jsou zde největší a nejrychlejší horské dráhy v Evropě a díky svému začlenění do zeleně, patří tento park mezi nejoblíbenější v Evropě.

 

Jaké možnosti ubytování jsou v blízkosti parku?

 

Přímo v areálu parku jsou 3 tématické hotely s krásným interiérem a exteriérem. Hotel Colosseo v podobě římského amfiteatru nebo romantický hotel Santa Isabel. Dále nabízíme možnost levnějšího ubytování v okolních penzionech.

 

 

Pro více informací nám prosím napiště dotaz mailem

<
>
 
Share Button