Enzo Ferrari

Muzea Sinsheim de

Maserati Speyer Sinsheim Sinsheim

PROGRAM:

 

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy 19.30 hod.). Tranzit Německem a Švýcarskem do Itálie.

2. den: příjezd do Turína, srdce italského automobilového průmyslu (ve zdejší automobilce Fiat se Enzo Ferrari neúspěšně ucházel o práci po 1. světové válce). Prohlídku zahájíte návštěvou Národního automobilového muzea, následuje krátká procházka centrem Turína. Přejezd do malého muzea Pininfarina, designerské značky, která je spjata s Ferrari. Přejezd na ubytování, nocleh.

3. den: návštěva továrního muzea Alfy Romeo v Arese, pro kterou jezdil Enzo Ferrari nejen jako pilot, ale byl zde i úspěšným manažerem. Návštěva závodního okruhu v Monze. Den zakončíte návštěvou Milána s krátkou prohlídkou jeho historického centra. Přejezd na ubytování, nocleh.

4. den: přejedeme do mekky italského automobilového sportu Maranella. Zde vás čeká Galeria Ferrari, kde uvidíte nejen řadu unikátních sportovních automobilů, monopostů Formule 1, ale také například známou pracovnu zakladatele této značky Enza Ferrariho a spoustu dalších zajímavostí. V Maranellu ještě uvidíte Ferrari Store, nový a starý výrobní závod automobilů Ferrari, budovu vývojového oddělení F1, můžete si dát kávu či oběd v restauraci, kam pravidelně chodil Enzo Ferrari. Při troše štěstí můžete vidět zpovzdálí i testování monopostu F1 ve Fioranu. Odtud krátce přejedeme do Modeny, kde během prohlídky města uvidíte dům, kde žil i zemřel Enzo Ferrari, navštívíte muzeum Enza Ferrariho, které projektoval český designer Kaplický. Vpodvečer odjezd do ČR.

5. den: předpokládaný návrat do 5.00 hod.

 

TERMÍN: 13.10. - 17.10.2020

 

CENA: 6.390 Kč/os. (při objednání do 14.2. sleva za včasný nákup 6%)

- 3.osoba na přistýlce sleva 200 Kč/os./zájezd

 

CENA ZAHRNUJE:

- dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)

- 2x nocleh v hotelu s polopenzí (2lůž. pokoje s příslušenstvím)

- průvodce

- komplexní cestovní pojištění

Doporučená částka na vstupy: cca 70 EUR

 

Intertrans


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Muzea Sinsheim

<
>
 
Share Button