Do Itálie za nejlepšími zážitky pro děti

Gardaland Itálie it

Gardaland s.valentino delfíni1 delfíni

Program zájezdu:


1. den:
V brzkých ranních hodinách odjezd z ČR přes Rakousko do Itálie k jezeru Lago di Garda – největšímu italskému jezeru, dle časových možností koupání v jezeře nebo prohlídka Sirmione. Městečko Sirmione leží na 4 km dlouhém poloostrově, který rozděluje jižní část Gardského jezera. Městečko má krásné historické centrum s úzkými uličkami, pozůstatky římské vily Grotte di Catullo, pevnost Rocca Scaligera či lázně Terme di Sirmione, jejichž prameny dosahují teploty až 80°C. Přejezd na ubytování, večeře, nocleh.


2. den: Po snídani odjezd do Parco Natura Viva, který se nachází mezi městečky Busslengo a Pastrengo nedaleko Verony. Park je rozdělen na dvě části – ZOO a safari. Žijí zde zvířata z pěti různých kontinentů v rozlehlých odděleních, které vypadají jako jejich přirozené prostředí. Jsou zde k vidění vzácná a málo známá zvířata, park chrání ohrožené druhy zvířat před vyhynutím (např. medvěd brýlatý, tygr usuryjský, leopard sněžný či lemuři). V odpoledních hodinách přejezd do Verony – města, kde se odehrával děj známého dramatu Williama Shakespearea „Romeo a Julie. Prohlídka historického centra, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Mj. uvidíme římskou arénu, která je třetí největší na světě, římské divadlo, Zelený trh, náměstí Piazza dei Signori s Palazzo del Comune, bazilika San Zeno, Scagilerský hrad nebo měšťanský dům Casa di Giuletta patřící rodu Capuletů, v jehož dvoře je i slavný Juliin balkon. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

3. den: Po snídani celodenní výlet do největšího zábavního parku v Itálii – Gardalandu (rozloha 700 000 m2). Park byl založen v roce 1975 a je zde 70 atrakcí různého charakteru vhodných pro děti i dospělé. Například část zvaná Fantazie je pro děti všeho věku, jezdí tu zábavné vlaky po pohádkových cestách a pohádky tu doslova ožívají. V části zvané Dobrodružství se ocitnete na člunu v džungli mezi divokými vodopády nebo na na oblíbené atrakci Corsari v boji mezi piráty. V parku je i několik restaurací či supermarket – vše v pohádkovém provedení. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

4. den: Po snídani přejezd do Punta Sabbioni, lodí se přepravíme do Benátek (přeprava lodí není v ceně zájezdu) – města, jehož historické centrum leží na ostrovech v laguně. Prohlídka města s průvodcem se zastávkami u nejvýznamnějších pamětihodností – Dóžecí palác, bazilika sv. Marka, Campanilla, Ponte di Rialto, Canal Grande, fakultativně projížďka gondolou, která je nedílnou součástí Benátek od 11. století. V odpoledních hodinách odjezd do ČR, před cestou odpočinek na pláži v některém z letovisek Severního Jadranu (Caorle, Bibione, Lido di Jesolo…), noční přejezd do ČR.

5. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Trasa 1 - MORAVA* (zdarma jízdenka ČD do/z Prahy), Ústí nad Labem, Teplice, MOst, Louny, Praha, Beroun (OMV u dálnice), Plzeň

Trasa 2 - Opava, Ostrava, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice na Moravě, Olomouc, Prostějov, Brno, Mikulov

TERMÍNY:

05.07. - 09.07.2018 trasa 1,2

16.08. - 20.08.2018 trasa 1 - vyprodáno

23.08. - 27.08.2018 trasa 2 -vyprodáno

CENA: 8490 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

- dopravu autokarem

- 3 noclehy ve 2lůžkovém pokoji v hotelu 3* s rozšířenou kontinentální snídaní

- 3 večeře

- služby průvodce

- vstupenku do Gardalandu

- vstupenku do Parco Natura Viva

- zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.

 

Cena nezahrnuje:

- ostatní vstupy

- místní pobytovou taxu

- přepravu Punta Sabbioni-Benátky a zpět (cca 15 EUR)

 

Fakultativní služby:

- komplexní cestovní pojištění 590 Kč/os.

- příplatek za 1-lůžkový pokoj 1990 Kč

- projížďka gondolou 890 Kč (30 min.)

CED


Datum Název Dnů Doprava Cena
23.08.2018 Do Itálie za nejlepšími zážitky pro děti 5 Autobus 8490
Ostatní zájezdy do Gardaland Itálie

Kde leží Gardaland?

 

Na jihovýchodní straně jezera Lago di Garda. Výhodná poloha nabízí úžasné procházky podél jezera s výhledem na majestátní hory. Při  autobusovém zájezdě též možnost vyjet lanovkou nad jezero a pokochat se kouzelným pohledem do okolí.

 

 

Proč mám navštívit zrovna Gardaland?

 

Kromě klasických atrakcí jsou zde zajímavá show - s delfíny, lední revue na ledě, rytířské souboje na koních a další neočekávaná dobrodružství.

 

 

Pro více informací nám prosím napište dotaz mailem

<
>
 
Share Button