Do Itálie za nejlepšími zážitky pro děti

Gardaland Itálie it

Legoland Waterworld Gardaland s.valentino delfíni1

Program zájezdu:


1. den:
V brzkých ranních hodinách odjezd z ČR přes Rakousko do Itálie k jezeru Lago di Garda – největšímu italskému jezeru, dle časových možností koupání v jezeře nebo prohlídka Sirmione. Městečko Sirmione leží na 4 km dlouhém poloostrově, který rozděluje jižní část Gardského jezera. Městečko má krásné historické centrum s úzkými uličkami, pozůstatky římské vily Grotte di Catullo, pevnost Rocca Scaligera či lázně Terme di Sirmione, jejichž prameny dosahují teploty až 80°C. Přejezd na ubytování, večeře, nocleh.


2. den: Po snídani odjezd do Parco Natura Viva, který se nachází mezi městečky Busslengo a Pastrengo nedaleko Verony. Park je rozdělen na dvě části – ZOO a safari. Žijí zde zvířata z pěti různých kontinentů v rozlehlých odděleních, které vypadají jako jejich přirozené prostředí. Jsou zde k vidění vzácná a málo známá zvířata, park chrání ohrožené druhy zvířat před vyhynutím (např. medvěd brýlatý, tygr usuryjský, leopard sněžný či lemuři). V odpoledních hodinách přejezd do Verony – města, kde se odehrával děj známého dramatu Williama Shakespearea „Romeo a Julie. Prohlídka historického centra, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Mj. uvidíme římskou arénu, která je třetí největší na světě, římské divadlo, Zelený trh, náměstí Piazza dei Signori s Palazzo del Comune, bazilika San Zeno, Scagilerský hrad nebo měšťanský dům Casa di Giuletta patřící rodu Capuletů, v jehož dvoře je i slavný Juliin balkon. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

3. den: Po snídani celodenní výlet do největšího zábavního parku v Itálii – Gardalandu (rozloha 700 000 m2). Park byl založen v roce 1975 a je zde 70 atrakcí různého charakteru vhodných pro děti i dospělé. Například část zvaná Fantazie je pro děti všeho věku, jezdí tu zábavné vlaky po pohádkových cestách a pohádky tu doslova ožívají. V části zvané Dobrodružství se ocitnete na člunu v džungli mezi divokými vodopády nebo na na oblíbené atrakci Corsari v boji mezi piráty. V parku je i několik restaurací či supermarket – vše v pohádkovém provedení. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

4. den: Po snídani přejezd do Punta Sabbioni, lodí se přepravíme do Benátek (přeprava lodí není v ceně zájezdu) – města, jehož historické centrum leží na ostrovech v laguně. Prohlídka města s průvodcem se zastávkami u nejvýznamnějších pamětihodností – Dóžecí palác, bazilika sv. Marka, Campanilla, Ponte di Rialto, Canal Grande, fakultativně projížďka gondolou, která je nedílnou součástí Benátek od 11. století. V odpoledních hodinách odjezd do ČR, před cestou odpočinek na pláži v některém z letovisek Severního Jadranu (Caorle, Bibione, Lido di Jesolo…), noční přejezd do ČR.

5. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Trasa 1 - MORAVA* (zdarma jízdenka ČD do/z Prahy), Ústí nad Labem, Teplice, MOst, Louny, Praha, Beroun (OMV u dálnice), Plzeň

Trasa 2 - Opava, Ostrava, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice na Moravě, Olomouc, Prostějov, Brno, Mikulov

TERMÍNY:

05.07. - 09.07.2018 trasa 1,2

16.08. - 20.08.2018 trasa 1 - vyprodáno

23.08. - 27.08.2018 trasa 2 -vyprodáno

CENA: 8490 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

- dopravu autokarem

- 3 noclehy ve 2lůžkovém pokoji v hotelu 3* s rozšířenou kontinentální snídaní

- 3 večeře

- služby průvodce

- vstupenku do Gardalandu

- vstupenku do Parco Natura Viva

- zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.

 

Cena nezahrnuje:

- ostatní vstupy

- místní pobytovou taxu

- přepravu Punta Sabbioni-Benátky a zpět (cca 15 EUR)

 

Fakultativní služby:

- komplexní cestovní pojištění 590 Kč/os.

- příplatek za 1-lůžkový pokoj 1990 Kč

- projížďka gondolou 890 Kč (30 min.)

CED


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Gardaland Itálie

Kde leží Gardaland?

 

Na jihovýchodní straně jezera Lago di Garda. Výhodná poloha nabízí úžasné procházky podél jezera s výhledem na majestátní hory. Při  autobusovém zájezdě též možnost vyjet lanovkou nad jezero a pokochat se kouzelným pohledem do okolí.

 

 

Proč mám navštívit zrovna Gardaland?

 

Kromě klasických atrakcí jsou zde zajímavá show - s delfíny, lední revue na ledě, rytířské souboje na koních a další neočekávaná dobrodružství.

 

 

Pro více informací nám prosím napište dotaz mailem

<
>
 
Share Button