Adventní pohodový víkend: lázně Hokovce, sklípek a Bratislava

Advent Slovensko sk

Advent-Slovensko lázně Hokovce Slovensko-Bratislava Advent-svařák

Popis

1. den: Odjezd po poledni z ul. Na Florenci v Praze na Slovensko, zdravotní zastávky, ubytování v hotelu v lázních Hokovce, hotel je vybaven vnitřním bazénem, saunou, poskytuje lázeňské procedury, večeře. Možnost využití bazénu, sauny.
2. den: Po snídani využití nabízených tří procedúr, odpoledne odjezd do Banské Šťiavnice - města, které je na seznamu kulturních a historických památek UNESCO. Prohlídka historického centra s radnicí a sloupem Nejsvětější trojice, staré měšťanské domy, vánoční trhy. Návrat do hotelu v Hokovcích. Večeře, večer v typickém vinném sklípku vedle hotelu s živou muzikou (harmonika), občerstvení a ochutnávka vína.
3. den: Po snídani odjezd na adventní trhy do Bratislavy. Prohlídka města: Bratislavský hrad, Dům U dobrého pastiera, korunovační Dóm sv. Martina, Michalská věž. Při cestě na hlavní náměstí zhlédnete domy zajímavých rodů jako je Palffy, Esterhazy. Uvidíte starou a novou radnici, budovy university Istropolitana. Cestu ukončíte návštěvou adventních trhů. Navečer odjedete do Čech. Příjezd do Prahy před půlnocí.

 

Tip 1

Bratislava-hrad, Michelská věž, radnice, Banská Štiavnice - památka UNESCO

Tip 2

Tři lázeňské procedury v ceně, návštěva vinného sklípku

 

Termín

13.12. - 15.12.2013

 

Cena

3.690 Kč

 

Cena obsahuje

- dopravu autokarem

- 2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích se soc. zařízením

- 2x polopenzi

- 3 procedury

- posezení ve vinném sklípku (ochutnávka vína), využití vnitřního bazénu, pojištění CK proti úpadku, pobytová taxa, služby průvodce CK

 

 

Příplatky:

- kompletní pojištění ČPP a.s.: 90 Kč/osoba/zájezd

- příplatek za jednolůžkový pokoj 400Kč/pobyt

 

 

Doporučená částka na vstupy cca 45 Eur.

 

Conti

 


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Advent Slovensko

<
>
 
Share Button