Advent ve štýrských horách a údolí vína ***

Advent Rakousko au

advent wachau advent vídeň advent Salzburg Rakousko-Graz

 

Největší adventní věnec na světě, čertovský běh - Krampuslauf, andělský poštovní úřad, živé jesličky, adventní kalendář velikosti domu, perníková chaloupka skutečných rozměrů, vánoční trhy, kláštery a dómy, historická městečka, zasněžené Alpy i kraj vinic kolem Dunaje.

 


Ubytování

Hotel *** v centru Mariazellu.

 

Program


1. den: Odjezd v ranních hodinách do Mariazell - největší a nejznámější rakouské poutní místo s velkým dómem a Zázračnou kaplí. Ubytování v hotelu*** v centru Mariazellu ihned po příjezdu. Adventní trhy začínají již před hotelem, který je na pěší zóně jen pár metrů od slavné baziliky. Hotel má přímý vstup do saunového
světa Europeum (za poplatek). Exkurze do mariazellské perníkárny s ukázkou výroby a s muzeem výroby perníků. Exkurze do slavné marizellské likérky, která vyrábí ve třech druzích bylinkový likér z více než 33 různých bylin v tajném složení vč. ochutnávky. Tradiční běh čertů Krampuslauf v některé z přilehlých obcí.

 

2. den: Po snídani odjezd z ubytování, zastávka v cisterciáckém klášteře Lilienfeld, který má největší gotickou křížovou chodbu na světě. Návštěva údolí Wachau a kláštera v Melku (prohlídka) - nejvelkolepější barokní komplex Rakouska. Adventní trhy v obřím klášteře Göttweig - výstava betlémů. Prohlídka historického města na Dunaji Krems s množstvím historických památek a s adventním trhem. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

 

 

Termín:

30.11. - 01.12.2013

 

 

Cena:

2.990 Kč/os.

 

Cena zahrnuje
- dopravu klim. busem

- 1x nocleh v hotelu*** vč. snídaně v centru Mariazellu

- průvodce a pojištění proti úpadku CK

 Slevy
- 20% pro dítě do 15ti let v doprovodu 2 dospělých osob

 

 

Příplatky
- večeře (před čerty) 450 Kč, 1/1 pokoj 300 Kč, komplexní cestovní pojištění vč. storna 60 Kč

 

 

Nástupní místa
Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice a další nástupní místa dle dohody v CK

 

CK Datour


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Advent Rakousko

<
>
 
Share Button