Advent v Berlíně s návštěvou Tropických ostrovů

Advent Německo de

Tropical Islands advent advent Berlin

PROGRAM

1. den (sobota) V časných ranních hodinách odjezd z Prahy do Berlína, kde absolvujeme okružní jízdu jak bývalou východní, tak i západní částí města. Dále jistě využijeme možnosti návštěvy Reichstagu a dalších zajímavostí, jako jsou blízká Braniborská brána či parky a promenády přilehlé vládní čtvrti, Postupimské náměstí či bulváry v bývalé západní části, Alexanderplatz s televizní věží, noblesní známá třída Unter den Linden či využijeme možnost návštěvy vánočních trhů. Nocleh v Berlíně.


2. den (neděle) Snídaně. Odjezd do nedalekých Tropical Islands, kde najdete nejen překrásné bílé písečné pláže, největší vnitřní tropický prales, modré laguny, tropické vesnice, ale především spoustu zábavy, show a legrace v příjemných 25°C. Nabízejí se zde dobrodružná safari pralesem, dětské kluby, vodní hry, největší skluzavka v Německu, masáže, restaurace a nákupní centrum. Celodenní pobyt. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

 

TERMÍNY

13.12.-14.12.2014 (So-Ne)

 

CENA

2890 Kč dospělí

1890 Kč děti do 12let

2690 Kč senioři od 65 let

 

CENA ZAHRNUJE

- dopravu autokarem

- průvodce CK

- nocleh v hotelu 4* se snídaní

- celodenní vstupenku do Tropical Islands

- pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

 

PŘÍPLATKY

- cestovní pojištění 30,- Kč na osobu a den

- připojištění storna zájezdu 30,- Kč za zájezd (limit plnění storna 6000,- Kč, lze zakoupit pouze v kombinaci s cestovním pojištěním)

TRASA ZÁJEZDU

Praha (Nové Butovice), Slaný, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

čed


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Advent Německo

<
>
 
Share Button