Advent v Alsasku

Advent Francie fr

Francie-Paříž Francie-Paříž Francie-Paříž Francie-Paříž

Prodloužený víkend v Alsasku, kouzlo adventu, Štrasburk, Colmar, alsaská vinná stezka, architektura hrázděným domů, vánoční trhy.

Adventní zájezd bez nočních přejezdů. Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku , o tom svědčí i zvyky a svátky. Kouzlo hrázděných vinařských městeček v předvánoční době a slavnostní adventní trhy. Ochutnáte výjimečné speciality krajové gastronomie, výborná alsaská vína , tarte flambée a alsaský sýr .

 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6 hodin. Colmar - historické centrum kraje Alsasko, „benátská čtvrť, hrázděná architektura ve slavnostním hávu, snad nejkrásnější adventní trhy ve Francii, víno a dobroty, třeba alsaská specialita tarte flambée. Nocleh v hotelu v Colmaru.

2. den: Zimní alsaská vinná stezka: předvánoční atmosféra alsaského venkova, pevnost Kayesersberg, Ribeauvillé nebo Riquewihr - nejkrásnější ves na vinné stezce, strážní věž ze 13. stol., fakultativně pochoutky z krajové gastronomie , Eguisheim - středověké městečko s hradem, ochutnávka alsaských vín a typického alsaského sýra münster, vánoční atmosféra, adventní trhy - a možná potkáte i vánočního dědu se skřítky, tři krále či kouzelníky s ohněm...Nocleh v hotelu v Colmaru.


3. den: Štrasburk (UNESCO ), „křižovatka Evropy a sídlo Evropského parlamentu, katedrála Notre-Dame, pitoreskní čtvrť s kanály „Petite France, pozoruhodná hrázděná architektura nad řekou, krytý most Ponts-Couverts, fakultativně oběd, alsaská specialita choucroute nebo baeckeoffe, druhé nejkrásnější adventní trhy ve Francii, návrat do Prahy do půlnoci.


TERMÍN:

 

 

05.12. - 07.12.2014 (Pá - Ne)

 

CENA:

 

4.990 Kč

 

Cena zahrnuje:

 

- dopravu

- 2 x nocleh v hotelu

- průvodce


Příplatky/slevy:

- 2x snídaně: 360 Kč

- 1x oběd: 550 Kč

- jednolůžkový pokoj: 1.100 Kč

- komplexní pojištění: 84 Kč/os./zájezd

- osoba na třetím lůžku - sleva 240 Kč

Geops/Permon

 


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Advent Francie

<
>
 
Share Button