Český den v Legoland Deutschland

Legoland SRN de

Legoland Legoland Legoland splash Legoland - šlapadlo

Dne 28.9.2020 je v LEGOLAND®Deutschland připraven speciální program, Český den. Pro zájemce jsou připraveny různé prohlídky s českým překladem (např. MINILAND, LEGO® Fabrik, Hyundai autoškola pro děti ve věku 7-13 let, jízda vláčkem Express s výkladem a další aktivity). Přihlášení probíhá na místě na Info pointu, který bude označen. Upozornění: počet míst na jednotlivé aktivity je omezen!

PROGRAM:

Odjezd brzy ráno z ČR. Celodenní pobyt v parku Legoland® Deutschland s českým programem: LEGOLAND® Express - čeká Vás Okružní jízda s výkladem v českém jazyce, prohlídka LEGO® továrny s výkladem v českém jazyce, Hyundai LEGOLAND® Autoškola s výkladem a výcvikem v českém jazyce, prohlídky Minilandu se základními informacemi v českém jazyce, velká LEGO® akce stavění (postavte českou & německou LEGO® vlajku). Dále si užijete skvělou zábavu na více jak 50 atrakcích pro malé i velké návštěvníky; užijete si i různá akrobatická představení, 4D kino apod. V areálu se nachází i restaurace, fast-foody a obchody se suvenýry. V podvečerních hodinách odjezd směr ČR. Návrat zpět v pozdních nočních hodinách.

TERMÍN: 28.9.2020 - vyprodáno

CENY:

1600 Kč -dospělí (od 17 let)

1500 Kč - děti od 3 do 16 let

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha (03:15), Beroun (03:35), Rokycany (04:10), Plzeň (04:25), Rozvadov (05:10)

 

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ:

- dopravu autobusem

- služby českého doprovodu/průvodce

- vstupné do zábavního parku Legoland (zahrnuje vstupy na všechny atrakce)

 

 

pina

 


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Legoland SRN

 

Platí se na místě ještě nějaké další vstupné za atrakce?

 

V ceně vstupenky je vstupné na veškeré atrakce. Jsou výjimky, např. pokud budou chtít děti absolvovat autoškolu s německým instruktorem, tak toto osvědčení se platí. Klasické atrakce zdarma. Nezapomenout ale vzít dostatek peněz na dárky pro děti, a na jídlo v restauracích či fastfoodech.

 

Můžeme si vzít s sebou jídlo a pití do parku?


Poslední dobou je tolerováno jídlo a pití, které si člověk s sebou vezme do batohu.

 

Jak je daleko prázdninová vesnička od Legolandu?

 

5min. pěšky, auto můžete nechat na bezplatném parkovišti ve vesničce.

 

Kdy se mohu jít ubytovat?

 

Recepce je otevřena od 07:30 do 22:00 hod. Vaše pokoje jsou pro vás připraveny od 16:30 hod. Pokud přijedete dříve, můžete si své věci od 09:00 do 16:00 hod. nechat v opatrování u přepážky Gäste Service u hlavního vchodu do Legolandu. Pokud přijedete později než v 18:00, je nutné toto ohlásit na recepci. V den odjezdu by Vaše pokoje měly být opuštěny do 10:00 hod.

 

Jak je postaráno o malé děti?

 

Po předchozím nahlášení je možné mít v pokoji k dispozici dětskou židličku, přebalovací pultík, dětskou vaničku, ohřívač kojeneckých lahví a dětskou postýlku. O miminka a malé děti je postaráno také v parku. V HiPP Baby Service nabízí HiPP rozsáhlé služby pro matku a dítě. Pro miminka a malé děti je k dispozici široká nabídka výrobků a dětské stravy, poradenský servis zdarma. HiPP Servis najdete v tématickém okruhu IMAGINATION u DUPLO hřiště u restaurace Pizza Manie. Mimoto jsou všechny toalety v parku vybaveny přebalovacím koutkem.

 

Je možné platit kartou?

 

Ano, v parku i ve vesničce. V areálu Legolandu je Vám k dispozici bankomat Sparkasse, který najdete po levé straně za vstupní branou parku.

 

Je povoleno v parku kouřit?

 

Legoland je od sezony 2008 nekuřácký. Přesto můžete kouřit u označných kuřáckých ostrůvků. Legoland Feriendorf je také nekuřácký, kouřit je zde povoleno pouze na terase restaurace.

 

Je povoleno vzít do Legolandu psa?

 

Psi do parku nemohou, ani malého vzrůstu. Psí útulek je sice k dispozici, ale záleží na aktuální obsazenosti a nemusí všem vyhovět.

 

Kdy je nejlepší jet do Legolandu?

 

Ve všední dny nejsou fronty na atrakce a stihnete toho víc než o víkendech a svátcích, kdy počítejte s frontami na nejnavštěvovanější atrakce. O prázdninách není velký rozdíl v návštěvnosti mezi víkendem a všedními dny.

 

Pro více informací nám prosím napište dotaz mailem

<
>
 
Share Button