EUROPAPARK - je po Disneylandu v Paříži nejnavštěvovanější zábavní park v Evropě. Leží poblíž města Freiburg, blízko hranic s Francií a Švýcarskem. Park je členěn do 15-ti tématických částí přiřazených evropským státům, např. Francie, Řecko, Rusko ... (mapa parku). Areál parku o rozloze 70 hektarů umožňuje cestu od Severního mysu po Andalusii za jediný den. Co vás na první pohled zaujme, je perfektní parková úprava a dokonale provedené detaily. Najdete zde mnoho atrakcí pro milovníky adrenalinové zábavy, ale na své si přijdou i malé děti i návštěvníci, kteří adrenalinové atrakce příliš nemusí.


EUROPAPARK je rozdělen do několika zajímavých částí, každá má svoji architekturu, gastronomii a kulturu dle dané země (Německo, Francie, Rusko, Itálie, Švýcarsko, Řecko, Norsko, Španělsko, Holandsko, Rakousko, Anglie, Island, Portugalsko).  Čeká Vás zde více jak 100 atrakcí a různých doprovodných akcí včetně představení na ledě Ice Show. Nadchne milovníky nejrychlejších horských drah, poklidných projížděk po klidné hladině, i ty, kteří chtějí jen nasát nepopsatelnou atmosféru parku a vychutnávat jen pohledem a posezením v mnoha krásných kavárnách, restauracích, cukrárnách a kinech. Celý areál je možno projet vláčkem po železnici nebo jednokolejkou s fantastickými výhledy z ptačí perspektivy.

Největšími a nejviditelnějšími atrakcemi jsou nejvyšší horská dráha v Evropě (73 m) jménem Silver Star, dále kombinace horské dráhy a vodní dráhy Poseidon a Atlantica Supersplash, horská dráha v úplné tmě Eurosat nebo horská dráha s otáčejícími se vozíky Euromir.

Europapark je také show. Prvotřídní umělci, snové kostýmy a spojení absolutního ovládnutí těla a taneční lehkosti vás pobaví, přivedou k úžasu a zapojí do děje. Račte vstoupit! · Arena Show · Globe Show · Varieté Show · Ledová Show · Dětský muzikál · Euromaus Show, vše se za jediný den stihnout nedá...
Kulturní zážitky, prvotřídní gastronomie, kouzelné parky, napínavé atrakce a vzrušující programy - zábava a pobavení jsou v Europa Parku zaručeny. V Europa Parku můžete potkat všechny postavy zábavního parku - ať už myšáka Euromause, klauny, Petra Pana a další.

 


NOVINKY 2014

"Arthur - v říši Minimojů", indoor atrakce, která navazuje na nový film "Artur a Minimojové"


EUROPA-PARK  je unesen  do mikrokosmu superlativů. Od mravenců po slony, trávy  vysoké jako mrakodrapy, včely konkurující každému tryskovému letadlu - říše Minimoyů v  přírodě je velké dobrodružství. Hluboko pod zemí hledájí Minimoyové  svůj  poklad. Vydejte se s Arthurem na průlet ve vozíku zavěšeném na kolejnici  7 fantastickými královskými oblastmi plnými speciálních efektů. Vedle Arthura (od 4 let a 100cm), na Vás čeká Freefal Tower, ráj skluzavek, obchod, restaurace a mnohem více ..

Europapark Königreich der Minimoys

 

NOVINKY 2013


EuropaparkEuropapark

Europapark

Europapark

NOVINKY 2012

"WODAN" - dřevěná horská dráha dlouhá 1050m, vysoká 35m s přetížením 3,5G...


NOVINKY 2010-2011

„Whale Watching" – Hurá na loď! Nová rodinná atrakce v ostrovní tematické zón. Ve člunech na pozorování velryb křižují hosté vyzbrojeni vodními děly a připravení k vodní bitvě kolem vulkanického ostrova Islandu a setkávají se zde s velrybami a jinými obyvateli moří.

„Blue fire Megacoaster" - Čistý adrenalin na nejrychlejší dráze v Evropě, vystřelí Vás z 0 na 100km/h za 2,5s! Výška - 40m, celková délka horské dráhy - 1.056m, max. rychlost - více jak 100km/hod., doba jízdy - 3min. 20s, přetížení - 3,8G.

Young Starcoaster „Pegasus" - Rodinné horské dráhy

Magic Cinema 4D - MAGICKÉ KINO 4D - nové filmové dobrodružství. V doprovodu 2 želv se vydáte objevovat oceán...


Další oblíbené atrakce:

SILVER STAR (Francie) - nejvyšší horská dráha v Evropě! Nejprve vyjedete do 70m výšky a pak se spustíte dolů téměř střemhlav rychlostí až 130km.! Pak zase vyjedete nahoru a znovu... Celá jízda trvá 3 minuty. Přetížení v dolním oblouku má hodnotu 4G (čtyřnásobek zemské gravitace) a spolehlivě Vás přiková do sedadla...

EUROSAT (Rusko) - je simulace cesty kosmickou lodí a zvenčí vypadá docela nevinně. Vozíky jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné sféry. Budete se řítit v naprosté tmě a cestou si užijete různých zvukových efektů.

POSEIDON (Řecko) - velmi oblíbená vodní horská dráha

MATTERHORN-BLITZ (Švýcarsko) - zajímavá jízda ve vozíku pro horníky, která vyniká prudkými zatáčkami

MIR (Rusko) - orbitální stanice, která byla ve vesmíru 14 let

ATLANTICA SUPER SPLASH (Portugalsko) - vodní horská dráha, na které se nejede pouze popředu... Rychlost až 80km/hod.

"GAZPROM" - strhující cesta, která Vás seznámí s výrobou a distribucí energie.

"CASA ATLANTICA" - nový snack bar Vás láká k odpočinku na portugalském pobřeží.

"EUROPA-PARK HISTORAMA" - toto otáčející se divadlo Vás zavede do minulosti.


 


 


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Europapark SRN
06.07.2020 Europapark 1denní vč. vstupu 1 Autobus 2 600
24.08.2020 Europa Park a vodní svět Rulantica 2 Autobus 6 000
27.08.2020 Europapark 1denní vč. vstupu 1 Autobus 2 600

Vlastní doprava

Pro klienty cestující po vlastní ose můžeme nabídnout ubytování od levnějšího typu až po 5* tématický hotel umístěný přímo v areálu parku v kombinaci se vstupenkami.

Vstupenky  v období 28. 3.–8. 11. 2015 (samostatně neprodejné):

1.183,-Kč 1-denní - dospělý

1.018,-Kč 1-denní - dítě 4-11,99let + senior nad 60let

2.201,-Kč 2-denní - dospělý

1.926,-Kč 2-denní - dítě 4-11,99let + senior nad 60let

Europapark popis + ceny vstupů

Ceny vstupenek + info o parku

Ubytování v Europaparku:

Hotel CASTILLO ALCAZAR 4*

VIP vstup do Europa-Parku: jednotlivé atrakce jsou hotelovým hostům k dispozici již 30 minut před vlastním otevřením parku (s platnou vstupenkou). Po uzavření parku večerní otevření španělské tématické zóny (atrakce jsou v provozu pouze v běžnou otevírací dobu. Dále snídaně s myšákem Euromausem
a jeho přáteli.
Parkování: parkoviště v ceně.
Domácí zvíře: max.1,cca 13€/den.
Lázeňská taxa: cca 1,40 €/osoba od 12 let/platba na místě.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.
Check-in: v hotelu El-Andaluz.
Místní kategorie hotelu: 4*
Platba kartou: VISA, Master-Card, American Express

Europapark hotel Castillo

Info + ceník


Hotel Colosseo 4*+

Hotel ColosseoStručný popis: Tento hotel patří hodnocením klientů mezi nejkrásnější hotely v Evropě.

Poloha: těsně vedle španělských hotelů u Europa Parku. Zábavní park k dosažení podchodem nebo lanovkou Europa Park Express.

Vybavení: nechte se nakazit temperamentem italské radosti ze života. „Dolce Vita" ve čtyřhvězdičkovém superior hotelu „Colosseo". Cca 350 pokojů, z toho 22 exkluzivních tématických suit, je do detailu ztvárněno v římsko-italském stylu. Kolem piazzy s impozantním obloukem Kolosea se jako v toskánském městečku řadí restaurace á-la-carte, bufetová restaurace a kavárna. Nabídku doplňují 2 bary. Možnost nákupů jako v Itálii - v prodejně suvenýrů. A zatímco se dospělí procházejí, mohou se děti dosyta vyřádit v hracím koutku a vykoupat ve vodním hřišti! Hotel navíc nabízí 4 výtahy, prostor na zavazadla, recepci s posezeními a business centrum.

Ubytování: pokoje jsou zařízeny v italsko-římském stylu a jsou vybaveny s ohledem na požadavky rodin, až pro 4 osoby, s kabelovou TV, koupelnou se sprchou, WC a fénem. Rodinné pokoje: každý pokoj disponuje dvoulůžkem a většina také patrovými postelemi (0,9 x 2 m). Na vyžádání možnost rezervace klimatizovaných tématických pokojů a suit až pro 6 osob, s rafinovaným mobiliářem a nádhernými koupelnami (informace o cenách obdržíte v naší CK). Ideální pro rodiny jsou např. pokoje Bambini s vlastní dětskou zónou. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování: snídaně: formou bohatého bufetu s myšákem Euromausem a jeho přáteli. Na místě (není zahrnuto v ceně): večeře v restauraci á-la-carte nebo v bufetové restauraci.

Sport/aktivity: v ceně: jogging, nordic walking.

Zábava: denně živá hudba v barech a restauracích.

Info: Parkování: patrové parkoviště u hotelu v ceně. Domácí zvíře: max. 1, cca 13 €/den. Příjezd/ minimální délka pobytu: denně/ 1 noc. Začátek/konec nájmu: 15.30/11 h. Cena zahrnuje rezervovaný pobyt se snídaní a vstupenku do zábavního parku. Při pobytu na 1 noc dvoudenní vstupenka, při pobytu na 2 noci třídenní vstupenka. Při prodloužení pobytu není zahrnuta vstupenka. Vstupenky obdržíte při příjezdu v hotelu.

Tip-Wellness: tématická římská bazénová zóna ve vnitřním oblouku Kolosea s vyhřívaným vnitřním/venkovním bazénem a dětským vodním světem, saunou, parní lázní, laconiem. Za poplatek: wellness & spa zóna s řadou masážních a kosmetických procedur, medical wellness. Solárium.

Tip pro rodiny: Možno rezervovat single s dítětem (dětmi). V ceně: dětský hrací ráj na 2 podlažích u restaurací, dětská vědomostní rallye. Denně po uzavření zábavního parku dětský program pro hotelové hosty.

Park info: vstupenky do Europa- Parku jsou již zahrnuty v ceně / obdržíte při příjezdu do hotelu • VIP vstup do Europa-Parku pro hotelové hosty: jednotlivé atrakce 30 min, v zimní sezoně 60 min k dispozici před otevřením parku • večerní kino "Magic Cinema" • dobrodružství v "Casa da Aventura" pro děti • Zábavní park k dosažení podchodem nebo lanovkou Europa Park Express.


Cena za osobu/pobyt:

Hotel Colosseo
1noc/2dny park
2noci/3dny park
pokoj s 2 dosp.os.
5.250,-Kč 8.200,-Kč
+ děti do 11let
3.740,-Kč
na dotaz v CK
pokoj s 3 dosp.os. 4.775,-Kč 6.950,-Kč
+ děti do 11let 3.265,-Kč na dotaz v CK
pokoj s 4 dosp.os. 4.488,-Kč 6.475,-Kč
+ děti do 11let 2.980,-Kč na dotaz v CK

Poznámka: 1dítě do 4 let na lůžku rodičů v ceně.  15 € za dětské lůžko. Přesnou kalkulaci Vám zašleme na dotaz.

Kde leží zábavní park Europapark?

 

Blízko francouzských hranic pod městem Freiburg.

 

Čím je zajímavý Europapark?

 

Jsou zde největší a nejrychlejší horské dráhy v Evropě a díky svému začlenění do zeleně, patří tento park mezi nejoblíbenější v Evropě.

 

Jaké možnosti ubytování jsou v blízkosti parku?

 

Přímo v areálu parku jsou 3 tématické hotely s krásným interiérem a exteriérem. Hotel Colosseo v podobě římského amfiteatru nebo romantický hotel Santa Isabel. Dále nabízíme možnost levnějšího ubytování v okolních penzionech.

 

 

Pro více informací nám prosím napiště dotaz mailem