Phantasialand a Porýní

Phantasialand de

Phantasialand Phantasia Phantasialand Phantasialand

Program:

1. den: Odjezd z Plzně v 7:00 hod. (z Prahy v 5:45), odpoledne navštívíte Muzeum čokolády Imhoff, poté si prohlédnete centrum Kolína nad Rýnem, jehož dominantou je katedrála sv. Petra. Přejezd na ubytování, nocleh.


2. den: Po snídani přejezd do Phantasialandu u Kolína nad Rýnem, kde strávíte celý den. Phantasialand je zábavní park s nespočtem atrakcí, zasazených do kulis různýchn koutů světa. Zde vás zajisté ohromí propracované horské dráhy či další atrakce, při kterých celá rodina zažije plno napětí, zábavy a dobrodružství. Ubytování, nocleh.


3: den: Po snídani přejedete do Koblenze, odkud Vás čeká výlet lodí po řece Rýn, kolem které se nachází řada majestátních hradů a městeček s terasovými vinicemi v podhradí. Uvidíte např. zámek Stolzenfels, vinařství Boppard, hrady Rheinfels "Kočka" a "Myš". Lodí přejedete ke sále Loreley, kde se zrodila slavná legenda o spanilé dívce s čarokrásným zpěvem. Výjezd autobusem na vrchol skály, odkud se vám otevře krásný výhled na střední údolí Rýna. Po poledni návrat do ČR, předpokládaný příjezd do 21 hod.

TERMÍN: aktuálně není žádný termín v nabídce

CENA: 4320 Kč/os.

 

Cena zahrnuje

- 2x nocleh se snídaní ve 3* hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím)

- dopravu autokarem (WC, klima, DVD, bar)

- průvodce

- pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

- komplexní cestovní pojištění

Fakultativní služby

- vstupné do zábavního parku Phantasialand

- 2x večeře 1160 Kč/os.

 

Odjezdová místa:

Praha, Beroun (dálnice), Žebrák, Rokycany, Plzeň

- další místa na vyžádání, za příplatek

INter


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Phantasialand

<
>
 
Share Button