Německá technická a auto muzea

Muzea Sinsheim de

Maserati Speyer Sinsheim Sinsheim

 

Atraktivní víkend pro milovníky historických i nejmodernějších automobilů, pro milovníky letectví, železnic, kosmonautiky,…Během víkendu navštívíte dvě nejlepší evropská soukromá technická muzea a firemní muzea Porsche a Mercedes.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin. Stuttgart-supermoderní muzea Porsche a Mercedes. Muzeum Mercedes – 9 pater překrásné moderní budovy, vystavěné speciálně jako „výkladní skříň automobilky Mercedes, ukrývá 160 vozů a dalších 1 a půl tisíce exponátů. Kromě nejstarších, kultovních, sportovních,…vozů mercedes jsou zde i nákladní vozy či autobusy,… Muzeum Porsche –další supermoderní budova ukrývá klenoty značky Porsche -  80 vozů od prvního modelu, který Ferdinand Porsche vyrobil, přes legendární „devět set jedenáctky po závodní vozy. Nocleh v hotelu.

2. den: Technická muzea Speyer a Sinsheim, ve kterých uvidíte například originální nadzvuková  letadla Concorde a TU 144 ve vzletových polohách, do kterých se podíváte, originál Boeing 737, originální modul Sojuz, originální raketoplán Buran, stovky veteránů, konkrétně 50 vozů Formule 1, 500 historických vozů, 200 motocyklů, 30 amerických snových vozů, rychlostní vůz Blue Flame, největší sbírku hasičských vozů na světě i největší hasící letadlo na světě, lokomotivy, ponorku, lodě, autobusy,..  Obě muzea nabízejí i obří kina IMAX. Návrat do Prahy před půlnocí.

 

Termíny:

aktuálně není žádný volný termín k dispozici

 

Cena:

2.990 Kč/dosp.

2.392 Kč/dítě do 15 let (při ubytování se 2 dospělými)

 

Cena zahrnuje:

- autobusovou dopravu

- 1x nocleh v hotelu*** se snídaní

- průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:
Vstupy: 1300 Kč/os. (zahrnuje všechna 4 muzea)

vstupy do obou kin IMAX - 200 Kč

 

Odjezdová místa: Praha-Beroun (čerpací stanice u dálnice) – po dohodě Rokycany – Plzeň (nákupní centrum)

Permon

 

 


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Muzea Sinsheim

<
>
 
Share Button