Německá technická a auto muzea

Muzea Sinsheim de

Maserati Speyer Sinsheim Sinsheim

 

Atraktivní víkend pro milovníky historických i nejmodernějších automobilů, pro milovníky letectví, železnic, kosmonautiky,…Během víkendu navštívíte dvě nejlepší evropská soukromá technická muzea a firemní muzea Porsche a Mercedes.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin (řada dalších odjezdových míst). Stuttgart – supermoderní muzea Porsche a Mercedes. Muzeum Mercedes – 9 pater překrásné moderní budovy, vystavěné speciálně jako „výkladní skříň automobilky Mercedes, ukrývá 160 vozů a dalších 1 a půl tisíce exponátů. Kromě nejstarších, kultovních, sportovních,…vozů mercedes jsou zde i nákladní vozy či autobusy,… Muzeum Porsche – jedno z nejúžasnějších automobilových muzeí na světě ukrývá v další supermoderní budově klenoty značky Porsche - 80 vozů od prvního modelu, který Ferdinand Porsche vyrobil, přes legendární „devět set jedenáctky po závodní vozy. Dámy mohou využít nekonečné nákupní ulice ve Stuttgartu, kde je i řada zajímavých muzeí. Nocleh v hotelu v oblasti.

 

2. den: Po bufetové snídani jsou na programu dvě nejlepší evropská privátní technická muzea - technická muzea Speyer a Sinsheim, ve kterých uvidíte například vedle sebe originální nadzvuková letadla Concorde a TU 144 ve vzletových polohách, do obou letadel se podíváte, originál Boeing 737 ve vzletové poloze, originální modul Sojuz, originální raketoplán Buran, stovky veteránů, konkrétně 50 vozů Formule 1, 500 historických vozů, 200 motocyklů, 30 amerických snových vozů, rychlostní vůz Blue Flame, největší sbírku hasičských vozů na světě i největší hasící letadlo na světě, lokomotivy, ponorku, lodě, autobusy,.. Obě muzea nabízejí i obří kina IMAX ( plátno 22 x 27 metrů). V tento den se zde koná i velký sraz motorek Harley Davidson. Co dalšího? Největší soukromá sbírka historických luxusních automobilů Maybach, druhá největší sbírka mercedesů či největší německá sbírka vozů Bugatti. Ze světa techniky ponorka U9 o délce 46 metrů, kterou můžete celou projít, největší turbovrtulový letoun na světě Antonov 22 s rozpětím křídel 64 metrů. Doprovod či kterýkoliv klient může celou neděli či polovinu neděle prožít v termálních lázních Badewelt Sinsheim, kde je největší atrakcí Palmový ráj s tyrkysově modrou 34 C teplou vodou a se 400 pravými palmami (vstup od 16 let), 11 saun a dalších atrakcí včetně kino sauny a sauny zapsané do Guinnessovy knihy rekordů. Ve Speyru zase doprovod může navštívit slavnou románskou baziliku (UNESCO), která je nedaleko muzea. Návrat do Prahy kolem 23. hodiny. Ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu.

 

 

Termín: 6. - 7.10.2018

 

Cena:

3.400 Kč/dosp.

Slevy: děti do 15 let sleva 20%, senioři nad 70 let sleva 20%

 

Cena zahrnuje:

- autobusovou dopravu (bus Setra)

- 1x nocleh v hotelu*** se snídaní

- průvodce

- pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:
Vstupy: cca 45 EUR (+7 EUR vč. obou kin IMAX)

příplatek za jednolůžkový pokoj: 400 Kč

Večeře v hotelu : 480 Kč

Komplexní pojištění Allianz: 132 Kč (pro klienty  nad 70 let 264 Kč)

 

Odjezdová místa: Praha-Beroun (čerpací stanice u dálnice) – po dohodě Rokycany – Plzeň (nákupní centrum)

Permon

 

 


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Muzea Sinsheim

<
>
 
Share Button