Legoland 2-denní vstup

Legoland SRN de

Legoland Legoland Legoland splash Legoland - šlapadlo

LEGOLAND DEUTSCHLAND - to je více jak 50 atrakcí, napínavé show a do detailu propracované modely z více jak 50 miliónů LEGO® kostek. Park byl otevřen v roce 2002 a je velký jako 25 fotbalových hřišť a dělí se do 7 tématických oblastí. O tomto dobrodružném světě plném zábavy sní nejen děti. Park nadchne jak malé návštěvníky, tak i dospěláky. Opravdu každý si zde přijde na své, ať už vyhledáváte skvělé atrakce nebo neskutečné LEGO® stavby promyšlené do posledního detailu. Skvělá zábava začíná už samotného vstupu do parku, který je postaven z LEGO® kostek, stejně jako celý park. Na každém kroku na vás čekají perfektní dekorace z kouzelných kostiček.

PROGRAM:

1. DEN: Odjezd ráno, po poledni příjezd k areálu parku Legoland Deutschland. Zde po zbytek dne volno k návštěvě atrakcí, show, kina apod. Novinkou pro rok 2017 je svět Ninjago s interaktivní 4D jízdou. Na své si zde přijdou opravdu všichni. Užijete si skvělé safari, střílečku s piráty, adrenalinovou horskou dráhu nebo např. expedici džunglí. Ani podmořský svět se žraloky si nenechte ujít! A to stále není vše... Zábava pro všechny bez rozdílu věku! V podvečer odjezd na hotel Vienna Günzburg 4*, který se nachází pouhé 4km od parku a poskytne dostatek komfortu pro odpočinek a relax. Nocleh.

2. DEN: Po snídani přejezd k Legolandu, zde celodenní volno. V podvečer odjezd zpět, návrat do ČR v pozdních nočních hodinách.

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

TERMÍNY:

16.6. - 17.6.2018

28.9. - 29.9.2018

CENY:

dospělí - 4300 Kč

děti od 3 do 16 let - 3900 Kč

děti do 2 let - 1500 Kč


CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ:

- autobusovou dopravu

- 1x nocleh se snídaní v hotelu Vienna House Günzburg 4*

- služby průvodce

- dvoudenní vstupné do zábavního parku Legoland

 

ZA PŘÍPLATEK:

cestovní pojištění vč. pojištění storna: 24 Kč / os. / den.

Piňa


Datum Název Dnů Doprava Cena
16.06.2018 Legoland 2-denní vstup 2 Autobus 4300
28.09.2018 Legoland 2-denní vstup 2 Autobus 4300
Ostatní zájezdy do Legoland SRN

 

LEGOLAND - VLASTNÍ DOPRAVOU

Dokážeme zprostředkovat návštěvu zábavního parku LEGOLAND v Německu i vlastní dopravou. Právě pro Vás, kteří cestujete po vlastní ose jsme připravili nabídku balíčku vstupenky + ubytování přímo u zábavního parku Legoland v prázdninové vesničce Feriendorf.

Ubytování v prázdninové vesničce Feriendorf je možné v těchto typech:

1) Standardní apartmány pro 2-6 osob - apartmánové domečky zpravidla o 2 samostatných jednotkách s tématikou rytířů, pirátů, dobrodružství, závodních jezdců nebo egyptským stylem. Možnost ubytovat až 6osob.

2) Hotel Drachenburg - otevřen v roce 2016 - nabízí pokoje pro 1-4 osoby

3) Hotelu Konigsburg - otevřen 2014 - - nabízí pokoje pro 1-4 osoby

4) Hotel Ritterburg, - otevřen v roce 2013- nabízí pokoje až pro 5-6 osob

(wifi zdarma ve společných prostorách)


1) Ubytování v prázdninové vesničce FERIENDORF

Feriendorf - Egyptská tematika

Poloha: prázdninová vesnička LEGOLAND® Feriedorf s vlastní recepcí se nachází přímo u zábavního parku, kam se dostanete zvláštním vchodem.

Vybavení: k prázdninové vesničce LEGOLAND® Feriendorf patří hotel Ritterburg a Königsburg s restaurací a-la-carte, 144 rodinných pokojů v 72 obytných jednotkách a centrální budova s recepcí, Steak House, bufetová restaurace, obchod, velké hřiště, minigolf (za poplatek), lanové centrum (za poplatek).

Ubytování: v obytných jednotkách domečků, všechny pokoje s LEGO® tématikou a Wi-Fi zdarma.Tématické pokoje Standard (A1A/ A2A/A3A/A4A/G1A/G2A/G3A/G4A): pro 4 osoby s tématikou rytířů, pirátů, dobrodružství, závodních jezdců a egyptskou tématikou. Pokoje jsou tvořeny 2 samostatnými ložnicemi pro dospělé (s dvoulůžkem) a pro děti (s patrovými postelemi), koupelnou se sprchou/WC, s TV a fénem, místem k posezení a terasou. Tématické pokoje Standard (B5B/ B6B/H5B/H6B): pro 6 osob s tématikou rytířů, dobrodružství a závodních jezdců. Pokoje tvořeny ložnicemi pro rodiče a děti (dvoulůžko a patrové postele), galerií s dalšími 2 lůžky, koupelnou se sprchou/WC, TV a fénem, místem k posezení, terasou.

Stravování: snídaně formou bufetu v restauraci Feriendorf.
Za poplatek: Steak House (á-la-carte): po-ne od 17:00-21:30
a džungle bufet (obměňovanétem. bufety): po-pá 17:00-21:30.
A-la-carte restrauce s barem a terasou v hotelu Königsburg.

Parkování: parkoviště pro rodinné pokoje k dispozici přímo před jednotlivými domky.

Domácí zvíře: ne (s výjimkou slepeckých vodících psů).

Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Recepce: 7:30 - 22:00 hod. (zde dostanete kartičky na ubytování i vstupenky do parku)

Začátek/konec nájmu: 15:30/10 h

Místní kategorie: 4*.

Tématické zaměření pokoje lze udat jako nezávazné přání. Přidělení na místě probíhá dle dostupnosti.
Platba kartou: VISA, Master-Card, American Express.

Legoland I. - vstupenky Legoland II. - Feriendorf
INFO + Vstupné    Feriendorf - ceny

Příklad rodinného balíčku (ubytování+vstupné) ve Feriendorfu

1noc/2dny v parku pro rodinu 2+2 (4 a 11let)
Termín: 7.-8.6.2015
2x  2.943 Kč = dospělá osoba
2x  1.320 Kč = 2 děti do 11 let včetně
---------------------------------------------------------------------------
Celkem:  8.526,-Kč
Cena zahrnuje: 1x noc, 1x snídani, 2-denní vstupenky do Legolandu pro 4osoby )
Cena platí při rezervaci 45dní před odjezdem.


2-4) Ubytování v prázdninové vesničce DRACHENBURG/RITTERBURG/KÖNIGSBURG/
Legoland - Konigsburg

Poloha: LEGOLAND® Ritterburg/Königsburg je situován idylicky v LEGOLAND® Feriendorf u jezírka a dle polohy pokoje nabízí krásný výhled na Feriendorf a přilehlé lesy. Do parku se dostanete pohodlně po cestě pro pěší (7min. pěšky).

Vybavení: komplex se skládá ze dvou sousedících budov Ritterburg a Königsburg. Celkem k dispozici 102 pokojů, a-la-carte restaurace s terasou, bar. Recepce hotelu je v centrální budově LEGOLAND ® Feriendorf, Steak House, bufetová restaurace, obchod. Četná dobrodružná hřiště, Käpt'n Nicks minigolf, atd.

Ubytování: vkusně vybavené pokoje s početnými LEGO® modely. Rodinné pokoje (R5A/ S5A/R6A/S6A) pro 5-6 osob v budově Ritterburg, se sat.TV, Wi-Fi (zdarma), sprchou, WC, fénem. Část pro rodiče s lůžkem Kingsize, ložnice pro děti až se dvěmi palandami, separátní koupelna a rodinné pokoje (R1B/R2B/R3B/R4B/S1B/S2B/S3B/S4B) v budově Königsburg, pro 1-4 osoby, se sat.TV, Wi-Fi, fénem, sprchou/WC. Legoland - Ritterburg

Stravování: snídaně: formou bufetu v Königsburgu. Za poplatek Steak House (á-la- carte):po-ne od 17:00-21:30 h a džungle bufet (obměňované tem. bufety): po-pá 17:00- 21:30h, restaurace a-la-carte s barem a terasou v Königsburgu.

Parkování: přímo v areálu u Feriendorfu (cca 100-200m od obou budov). Parkovací lístek pro návštěvnické parkoviště u zábavního parku v ceně.

Domácí zvíře: ne (s výjimkou slepeckých vodících psů).
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.
Check in/out: 13:30 -22:00 / 10:00
Místní kategorie: 4*
Platba kartou: VISA, Master-Card, American Express.

Legoland III. - Ritterburg

Ceník + popis

 

5) Ubytování v okolních hotelech

Hotel Best Mindeltal 3*+

Best Mindeltal hotelPoloha: na kraji obce Jettingen- Scheppach, s dobrým spojením na dálnici A8 Stuttgart-Mnichov. Do Legolandu se dostanete za cca 10minut (20km). Četné restaurace, fastfoody a nákupní možnosti v okolí.
Vybavení: moderní, dobře vedený hotel se 74 pokoji, výtahem, přijímací halou s recepcí, barem, prostorem pro zavazadla a jízdní kola.
Ubytování: komfortní pokoje s francouzskými lůžky. Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Pay-TV/kabelová TV, rádio, faxové a modemové připojení, Wi-Fi (zdarma), telefon, vana/sprcha, fén, WC, psací stůl. Rodinné pokoje (B2A -1 místnost): navíc s gaučem na spaní.
Stravování: snídaně formou bufetu, samostatný dětský snídaňový bufet.
Sport/aktivity: za poplatek v blízkosti půjčovna jízdních kol.
Wellness: za poplatek: masáže na místě pro děti a matky. Rezervace předem nutná.
Parkování: parkoviště včetně garáží cca 6 €/den.
Domácí zvíře: cca 10 €/den (pes).
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.
Platba kartou: VISA, MasterCard.

Legoland - Hotel Best Mindeltal

 

Info + ceny

 

VSTUPENKY (zvýhodněné):

K uvedenému ubytování v hotelu Best Mindeltal si můžete za výhodnější ceny zakoupit 1-denní nebo 2-denní vstupenky do Legolandu. Po vstupu do parku se jednotlivé atrakce již neplatí.

CENÍK VSTUPENEK:

Legoland I. - vstupenky

2-denní stupenka je platná pouze po sobě následujících dvou dnech.


 

Platí se na místě ještě nějaké další vstupné za atrakce?

 

V ceně vstupenky je vstupné na veškeré atrakce. Jsou výjimky, např. pokud budou chtít děti absolvovat autoškolu s německým instruktorem, tak toto osvědčení se platí. Klasické atrakce zdarma. Nezapomenout ale vzít dostatek peněz na dárky pro děti, a na jídlo v restauracích či fastfoodech.

 

Můžeme si vzít s sebou jídlo a pití do parku?


Poslední dobou je tolerováno jídlo a pití, které si člověk s sebou vezme do batohu.

 

Jak je daleko prázdninová vesnička od Legolandu?

 

5min. pěšky, auto můžete nechat na bezplatném parkovišti ve vesničce.

 

Kdy se mohu jít ubytovat?

 

Recepce je otevřena od 07:30 do 22:00 hod. Vaše pokoje jsou pro vás připraveny od 16:30 hod. Pokud přijedete dříve, můžete si své věci od 09:00 do 16:00 hod. nechat v opatrování u přepážky Gäste Service u hlavního vchodu do Legolandu. Pokud přijedete později než v 18:00, je nutné toto ohlásit na recepci. V den odjezdu by Vaše pokoje měly být opuštěny do 10:00 hod.

 

Jak je postaráno o malé děti?

 

Po předchozím nahlášení je možné mít v pokoji k dispozici dětskou židličku, přebalovací pultík, dětskou vaničku, ohřívač kojeneckých lahví a dětskou postýlku. O miminka a malé děti je postaráno také v parku. V HiPP Baby Service nabízí HiPP rozsáhlé služby pro matku a dítě. Pro miminka a malé děti je k dispozici široká nabídka výrobků a dětské stravy, poradenský servis zdarma. HiPP Servis najdete v tématickém okruhu IMAGINATION u DUPLO hřiště u restaurace Pizza Manie. Mimoto jsou všechny toalety v parku vybaveny přebalovacím koutkem.

 

Je možné platit kartou?

 

Ano, v parku i ve vesničce. V areálu Legolandu je Vám k dispozici bankomat Sparkasse, který najdete po levé straně za vstupní branou parku.

 

Je povoleno v parku kouřit?

 

Legoland je od sezony 2008 nekuřácký. Přesto můžete kouřit u označných kuřáckých ostrůvků. Legoland Feriendorf je také nekuřácký, kouřit je zde povoleno pouze na terase restaurace.

 

Je povoleno vzít do Legolandu psa?

 

Psi do parku nemohou, ani malého vzrůstu. Psí útulek je sice k dispozici, ale záleží na aktuální obsazenosti a nemusí všem vyhovět.

 

Kdy je nejlepší jet do Legolandu?

 

Ve všední dny nejsou fronty na atrakce a stihnete toho víc než o víkendech a svátcích, kdy počítejte s frontami na nejnavštěvovanější atrakce. O prázdninách není velký rozdíl v návštěvnosti mezi víkendem a všedními dny.

 

Pro více informací nám prosím napište dotaz mailem

<
>
 
Share Button