Disneyland a Paříž II

Disneyland Francie fr

Disneyland + Studio Disney-výtah Disney Disney

 

PROGRAM:

1. den: Odjezd z ČR v pozdních odpoledních hodinách.

2. den: V ranních hodinách příjezd do Paříže, program s průvodcem, pěší procházka kolem nejznámějších centrálních pařížských památek (Notre-Dame, Louvre, Place de la Concorde, Champs-Élysées, Vítězný oblouk, Martova pole, Eiffelova věž – individuálně možnost návštěvy některého z muzeí či galerií), fakultativně projížďka lodí po Seině. V pozdních odpoledních hodinách přejezd na ubytování.

3. den: Snídaně, odjezd do Disneylandu, celodenní individuální volno v zábavním parku. Vstupné do obou částí Disneylandu umožňuje využití všech dostupných atrakcí a návštěvu studií Walt Disney Studios. Disneyland Paris - největší evropský zábavní park, leží jen několik kilometrů od Paříže. Nabízí na 53 zajímavých atrakcí, show a kouzelných setkání s Disney postavičkami. Zážitkem je průvod pohádkových postaviček: Mickey Mouse, Minnie, medvídek Winnie, kačer Donald, Pluto, Pinocchio, piráti z Karibiku, Šípková Růženka, Úžasňákovi, Toy Story, Příšerky s.r.o. a další. Park je rozdělen do 5 částí. Main Street USA - hlavní ulice se spoustou obchůdků a restaurací je součástí malého amerického městečka ze začátku 20. stol. Frontierland - legendární východ, objevíte zde důlní městečko s atrakcemi ve stejném duchu jako je např. horská dráha "Big Thunder Mountain", indiánská vesnička a další. Adventureland - navštívíte tržiště inspirované Pohádkami tisíce a jedné noci a Sindibádem, setkáte se s Piráty z Karibiku, před nebezpečím Vás ochrání Indiana Jones a vyšplháte se do chatrče Robinsona. Fantasyland - nejpohádkovější část parku díky zámku Šípokvé Růženky. Nechybí zde Sněhurka a sedm trpaslíků nebo Pinocchio. Discoveryland - zde ožívají proroctví různých vizionářů a vědců! Prozkumejte planetu na Space Mountain: Mission 2" nebo skrz brýle v kině 4D... Walt Disney Studios se nachází v těsné blízkosti Disneylandu a jedná se o park velmi úzce zaměřený na svět filmu, televize, kaskadérů a triků. Čekají Vás zde perfektní dekorace, skvělé show a představení a seznámíte se s filmařskou prací včetně triků a zvláštních efektů. Mezi Disneylandem a Disney Studios můžete volně procházet. Doporučujeme pro starší děti a dospělé. Pro nejmenší návštěvníky zde neni příliš mnoho atrakcí. Oblíbené atrakce Walt Disney Studios: Věž hrůzy - v Hollywood Tower Hotel si užijete strach, jako vaši předchůdci 31. října 1939, kdy blesky při bouřce zpečetily jejich osudy. Nemine vás ani pád výtahu ze 13. patra. Inspirací je seriál Pásmo soumraku (Twilight Zone). Crushs Soaster - novější atrakce inspirovaná filmem Hledá se Nemo. Užijete si korály, medůzy, Nema a jeho přátele. Cars Rallye - nasdnete do jedinečného Auta a projedete se na legendární Route 66. Toy Stroy Playland - skvělé atrakce inspirované Toy Story. Moteurs..Action! - fascinující kaskadérské představení filmových triků (honičky, přestřelky apod.). Odjezd z Disneylandu dle programu parku v pozdních večerních hodinách.

4. den: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Termíny:

žádný aktuální termín není momentálně k dispozici

Ceny:

4.490 Kč/os.

Cena zahrnuje:

- 1 noc s kontinentální snídaní v hotelu** (2–lůžk. pokoje s příslušenstvím, ubytování 3. osoby na přistýlce na vyžádání)

- dopravu luxusním autobusem

- průvodce

- zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Za příplatek:

- vstupné do Disneylandu 1 park dospělá osoba 1490 Kč, dítě 3-11 let 1240 Kč

- vstupné do Disneylandu a Walt Disney Studií (2 parky) dospělá osoba 1690 Kč, dítě 3-11 let 1440 Kč

- komplexní cestovní pojištění 140 Kč

- projížďka lodí po Seině 200 Kč

- jednolůžkový pokoj 890 Kč

Vstupy do objektů při prohlídkách cca 50 EUR

 

Nástupní místa: Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov

Ideal


Datum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Disneyland Francie

Disneyland - vlastní dopravou

Disneyland u Paříže můžete navštívit vlastní dopravou - autem nebo letecky. Pak máme pro Vás připravené balíčky ubytování přímo v Disney-areálu v tématicky zaměřených hotelích, které zahrnují i zvýhodněné vstupenky pro celou rodinu. Pokud zvolíte leteckou dopravu, najdeme Vám nejoptimálnější cenu letecké dopravy s možností transferu do hotelu.


Za výhodné ceny zajišťujeme ubytování ve všech hotelech v DISNEYLAND PARKU.  Balíčky zahrnují ubytování se snídaní, vstupenku do obou parků, parkovné, shuttle bus. Na výběr je 7 tématicky vybavených hotelů umístěných přímo v areálu Disneylandu a dalších 7 partnerských hotelů v blízkém okolí. Najdeme vám i nejvýhodnější letecký spoj Praha - Paříž - Praha (cena zpáteční LETENKY cca 3.000Kč - 5.000Kč s poplatky). Doporučujeme včasnou rezervaci letenky kvůli nižší ceně a výhodnějšímu časovému řádu. Ranní let je určitě výhodnější než večerní.

V Disneylandu můžete navíc trávit více času, vstup o 2hod dříve. Výhodou těchto nabízených balíčků je to, že prožijete v parku maximum zábavy a zážitků, a to nejenom ve 2 parcích, ale i v hotelích a přilehlém okolí, kde najdete kina, diskotéku, golfové hřiště, bruslení na ledové ploše, obchodní centrum a další zajímavosti.

Akční nabídky:

- dítě do 6,99let ubytování a vstupenka ZDARMA - neomezená nabídka

- dítě do 11,99 let ubytování a vstupenka ZDARMA (min. 2 noci) - časově omezená nabídka

- 10% sleva z ubytování a vstupu (min. 2 noci) - časově omezená nabídka

Pro kalkulaci jiného termínu nás prosím kontaktujte na mailu info@detskezajezdy.cz

nebo volejte 311 611 611.

Pošlete nám vaši představu a termín a my Vám zašleme přesnou kalkulaci včetně dopravy

Certifikát Disneyland

Certifikát vydaný společností Disneyland Paris k oficiálnímu prodeji ubytování a vstupenek v Disneyparku.

 

 

Jsou všechny atrakce v Disneylandu opravdu zadarmo?

 

Ano, všechny atrakce v Disneyparku a ve Studiích Walta Disneye jsou zahrnuty v ceně vstupného.

 

Můžu využít FAST PASS u běžné vstupenky?

 

Ano, můžete, platí ale jen u větších atrakcí, kde se tvoří větší fronty. V automatu u atrakce si vyjedete lístek s uvedením času, kdy se máte dostavit a na atrakci půjdete zvláštním vchodem tomu určeném.

 

Jak se dozvím o doprovodných programech v parku?

 

Spolu se vstupenkou dostanete podrobný časový plán akcí v obou částech parku. Doporučuji prostudovat.

 

Jak se dostanu z letiště do parku?

 

Z letiště jezdí pravidelný spoj přímo k recepci každého hotelu. Doprava je zpoplatněna. Více informací zde.

 

Kolik je v Disneylandu hotelů na ubytování?

 

V samotném areálu Disnyelandu je 7 krásných tématicky zaměřených Disney hotelů od 2-5*. V blízkém okolí pak dalších 7 partnerských.

 

 

Pro více informací nám prosím napište dotaz mailem

 

 

 

 

<
>
 
Share Button